Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

.:: FUNNY ::.

Skarga na baniA_LbN

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina):02.08.2014 godz: ok 20

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): .:: FUNNY ::.

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): baniA_LbN

Mapa (Miejsce akcji): jail_hurin

Powód/ody : Oskarżony zmienił mape (vote) po uplywie ok 5 min od zmiany mapy. Wszystko byloby ok ale wczesniej nie zrobil vote czy chcemy zmiany mapy. Po niesluszniej zmianie mapy wszyscy zastali owego oskarzonego w ct. Ponadto w krotkiej karierze jako admina oskarzonego spotkalem sie juz z wieloma nieuprzejmymi (delikatnie mowiac) zwrotami od tego gracza. W zwiazku z tym apeluje o odebranie funkcji administratora owemu graczowi. Mam demko owego zajscia ale tutaj nie chce sie zaladowac (moge wyslac przez skypa)

Pozdrawiam :D

nazwa-1408021936-jail_hurin.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się , Admin ten otóż źle zrozumiał moją prośbę na u@ .

Napisałem mu żeby zrobił vote o zmiane mape

A on zrobił vote "MAP"

i GDY vote się zakończyło zmienił mapę

Powinien pierw zrobić vote "cytuje" "Zmiana mapy" "Tak" "Nie"

A nie zmienia mape gdy ct może by chcieli jeszcze prowadzić

Jestem za ,aby admin był na okres próbny 1tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.:: FUNNY ::., Więc tak.

1.Tak przyznam się do tego czynu ze zmieniłem mapę robiąc Vote,ale zrobiłem to nie tak jak powinno być czyli nie napisałem Chcecie zmianę Mapy tylko zrobiłem to przez amxmodmenu,ale się pomyliłem robiąc vote przez amxmodmenu,ponieważ spamowali mi na u@ zmieni mapę,zmieni mapę,więc chyba mogłem popełnić błąd po przez graczy.

2.Do Ct wbijłem na chwilkę wiem ze powiedziałem do funnego żeby pisał skargę i tak nie wyjdę z ct no ale bym wyszedł nawet jak tej skargi by nie było ale dobra..

Wiem ze na pewno skarga będzie słuszna ale cóż popełniłem błąd po przez graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.:: FUNNY ::., Więc tak.

1.Tak przyznam się do tego czynu ze zmieniłem mapę robiąc Vote,ale zrobiłem to nie tak jak powinno być czyli nie napisałem Chcecie zmianę Mapy tylko zrobiłem to przez amxmodmenu,ale się pomyliłem robiąc vote przez amxmodmenu,ponieważ spamowali mi na u@ zmieni mapę,zmieni mapę,więc chyba mogłem popełnić błąd po przez graczy.

2.Do Ct wbijłem na chwilkę wiem ze powiedziałem do funnego żeby pisał skargę i tak nie wyjdę z ct no ale bym wyszedł nawet jak tej skargi by nie było ale dobra..

Wiem ze na pewno skarga będzie słuszna ale cóż popełniłem błąd po przez graczy.

Bania nie zwalaj winy na GRACZY

To twój zasrany obowiązek pilnować swojego stanowiska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryczek, ja nie zganiam winy na graczy tylko napisałem wiem ze to mój błąd i wiem ze po no co za to odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko daj na forum bo jak na razie nima dowodów ;)

A jeśli to na prawdę było to każdy mógł by się pomylić nawet czasami ja się mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Ten błąd

Po 2 .

NIE UMIESZ ROBIĆ VOTE

Przed chwilką zrobiłeś votę

"Zmiana"

"MAPY"

"TAK--Nie"

+ SIEDZIAŁEŚ jakies 2-3 minuty na zabawie bo nie zyles i nie patrzałeś czy ktoś jest w CELI

Czyli z tego wynika ze nie ogarniasz Admina

LUb nie wiesz jak go obslugiwać.

Jestem za ODebraniem adma Temu użytkownikowi .

Sorka ale niestety

/ Wstawie demko na ktorym widac ze byl na servie

Dał bana jakiemuś graczowi na 3h za obrazę .

Czyli nie był AFK .

Wstawię demko tóż po zmianie mapy

http://speedy.sh/5Q6ec/nazwa-1408021950-jail-akd-snowyday.dem-1.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę ale po takim delikatnym błędzie admina od razu go odbierać? pomyślcie co byście zrobili gdyby to wam chcieli odebrać za takie coś admina...

Ja jestem za aby Dać mu drugą szanse Trochę serca ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że każdemu może się zdarzyć błąd, ale po pierwsze :

- admin to admin, strażnik jest po to, aby trochę się rozeznać w tych sprawach (aministracja). Po to są te wszystkie podania, wymagania aby na tych funkcjach byli tylko najlepsi w koncu to admin...

- po drugie nie spodobala mi sie reakcja owego gracz (tuz po zmianie mapy) mianowicie powiedzialem mu ze popelnil bląd. Początkowo nawet nie chcialem skladac tej skargi ale jego reakcja (wywyższanie sie ) mnie do tego zmusiła...

także ponawiam prośbę o odebranie funkcji administratora, bądż zamienienie jej na funkcję strażnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skarga słuszna ale odrazu odebrać adma jestem za ostrzeżeniem dla niego admin ma prawo sie pomylić admin nie robot tylko człowiek !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zgadzam się żeby odebrać admina, ale przez jeden vote zabierać? Ludzie każdy popełnia błędy. Jestem za upomnieniem tego administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z nim jedną mapę i też nie wiadomo po co robił vote, które zrobił tak:

Vote:

1) Map

2) Tak-Nie

Nie wiem, chciał iść do ct? Opcja zmiany mapy powinna być używana w ostateczność, gdy mapa zbugowana, nie ma chętnych do CT na danej mapie, a nie od tak. I jak już coś robić to nie na odwal.

Powinien dostać ostrzeżenia, a co dalej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zgadzam się żeby odebrać admina, ale przez jeden vote zabierać? Ludzie każdy popełnia błędy. Jestem za upomnieniem tego administratora.

Zgadzam się z tobą Mixer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...