Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

t0siek

Podanie o członka UBT by SzoQ

Polecane posty

Imię Łukasz

Nick: SzoQ

Wiek: 16

Byłeś już w UnBan Team?: Nie ale doświadczenie mam dobre bo widziałem jak kolega był w UBT !

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: 5-7 godzin w wakacje a w czasie nauki 3-5 :D

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Łukasz mam 16 lat, będę teraz szedł do liceum , gram w csa już prawie 4 lata ;) Spodobała mi się sieć Cs-StaraSzkola.pl , gram także w GTA , FIFE (ale najczęście w 12 lub Street), w WoT'a (World Of Tanks) i LoL-a(League Of Legends) , moje 2 ulubione sporty to Siatkówka i Piłka Nożna xd Lubię matmę i bardzo dobrze znam polaka :D Zależy mi tu na posadzie UnBanTeam , gdyż chciałbym pomagać użytkownikom by szybciej dostawali UnBany :)

Proszę o danie mi szansy i o pozytywne rozpatrzenie mnie i mojego podania. Pozdro.

Wymagania:

- Wiek +16, Spełniam (16)

- Doświadczenie, Spełniam (Dobre)

- Minimum 100 postów na forum, Spełniam (412)

- Staż w sieci minimum miesiąc, Spełniam (1 miesiąc 14 dni i 23 godziny xd)

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, Brak (0)

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. Brak

- Wysoka aktywność na forum. Spełniam (Wizyt: 380

Czas Online: Godzin: 113,4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Według mnie rekrutacja powinna być już zamknięta na UBT. Ja, arcy i karmelek spokojnie dajemy sobie rade, a Kaqu jeszcze nam pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie mimo że spełniasz wymagania.

~110 godzin na forum

~Tak się składa że każdy z ubt ciągle na kompie siedzi i nie miał byś co robić :) chyba ze byś się ścigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Według mnie rekrutacja powinna być już zamknięta na UBT. Ja, arcy i karmelek spokojnie dajemy sobie rade, a Kaqu jeszcze nam pomaga.

Wszystkie wymagania spełniasz ale juz nas jest spokojnie wystarczająco i dajemy sobie spokojnie rade.

Obecnie jak ktos wstawi np ss'y to juz jest taki "wyścig szczurów" kto pierwszy sprawdzi i da UB xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

113 h nie jest jakos bardzo duzo , spełniasz wymagania ale wydaje mi sie , ze wiecej ubt nam nie trzeba . Nic do Ciebie nie mam ale zdanie nalezy do j@ i h@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymagania spełniasz ale juz nas jest spokojnie wystarczająco i dajemy sobie spokojnie rade.

Obecnie jak ktos wstawi np ss'y to juz jest taki "wyścig szczurów" kto pierwszy sprawdzi i da UB xd

Zgadzam się z kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Doświadczenie [Widzieć a pełnić funkcje to co innego ..]

-staż [Taki staż na forum to mogę powiedzieć że jesteś 'Nowy' Bo co to jest miech ?]

-/+ Aktywność.

Jestem na Nie. Najbardziej z powodu Doświadczenia (Mieliśmy już raz osobę która pierwszy raz pełniła tą funkcję i były same problemy) Twój staż również jest za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłeś już w UnBan Team?: Nie ale doświadczenie mam dobre bo widziałem jak kolega był w UBT !

- Doświadczenie, Spełniam (Dobre)

To się nazywa doświadczenie?

Osobiście uznaje to jako kłamstwo w podaniu

Najchętniej bym to zamknął, jednak zostawie to komuś innemu.

Dodatkowo aktywność nie jest powalająca a UBT jest dużo

NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzoQ, Po co składasz podanie na ubt jeżeli jest ich sporo i każdy z nich siedzi przez cały dzień. Pchasz się na siłę. To jest bez sensu, jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...