Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MastHer

Propozycja naboru na adma

Polecane posty

Proponuje coś zrobić bo na serwerze nie ma żadnych grających adminów Oprucz mnie i i czasami SzoQ'a .

Można by było zrobić coś takiego ze przez tydz zrobić admina za 1/2 ceny lub admin + premka za 11,07 zł. Bo graćssię nie da a nie zawsze ja będę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek, no za darmo Napewno nie ale trochę taniej bo sam nie dam rady wszystkiego ogarnąć a przez hakerów gracze odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić tak, że obecni admini z serverów strzelanych automatycznie mają adminów na PB, oczywiście nie na zawsze, tylko na krótki okres czasu, do momentu uzbierania stałej ekipy adminów PB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zapłaci ktoś bez podania a to jakiś nie ogar i coś narobi?

Jestem też tego zdania co DemoN :) admini z cod/wm mogą pomagać na pb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tak zrobić jak mówi DemoN lecz, ja od juto będę na serwerze siedział dłużej ponieważ teraz mam słaby net u wujka :( Ale każda pomoc jest potrzebna

A i niejaki (S@dow) podobno zapłacił u Blacka za admina bez podania niech się tu wypowie BlackDead ponieważ nie wydaje mi sie że koleś bez podania ma admina pisał do Blacka na Skype wydaje mi się ze to Black nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zza czasów mojego grania na PB nie było problemów z Adminowaniem bo ja wraz z innymi adminami byłem 24/20 :D

Teraz nie wiem jak jest z tego co słyszę admini nie wbijają.

Ja bym zrobił tak że top3 Game Trackera dostaje Admina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPRZEMOI, Jak np. top3 GT dostanie admina to może być tam dziecko no-life a my dzieci nie chcemy !! Więc to raczej pomysł zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić tak, że obecni admini z serverów strzelanych automatycznie mają adminów na PB, oczywiście nie na zawsze, tylko na krótki okres czasu, do momentu uzbierania stałej ekipy adminów PB?

jestem tego samego zdania lubie czasem pograć na pb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplace blackowi tylko trudno sie znim skotkatowac bym juz mial adma tylko nie sie do mnie odezwie gwarantuje bedzie malo chiterow jestem czesto dostepny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć bo nic z tym nie zrobią przecież cs to nie życie, kto ma czas to gra + teraz jest nowy admin "$H@DoW," który gra często więc będzie już "raczej" dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...