Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

!Creative?

skarga na Craymone.^^.

Polecane posty

Mój Nick w grze: CreativE

Nick Admina/Gracza Craymone.^^.

Data,godzina, mapa zdarzenia: 17 20 dziś

Opis Sytuacji:ja jestem w zm a on w ct ja ide do innej kampy a on miał kampe na górze i zaczoł mnie bic na ziemi to ja mu powiedziałem że zaraz bana dostanie to mnie jeszcze dobił i napisał Dawaj to mu dałem ale on jeszcze zdąrzył mi dać !!! co to za powód Wypad?? koles nie ogarnięty i to jeszcze na 3 godziny -.-

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Craymone.^^.

[AMXBans] There are 2 hours , 48 minutes and 12 seconds left of your ban.

[AMXBans] Banned Nickname : CreativE

[AMXBans] Reason : ' Wypad '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 64149577 '

[AMXBans] Your IP : ' 83.28.101.111 '

[AMXBans] ===============================================

Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check your console.

O co prosisz:o zabranie mu admina i poprosze o UB!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Proszę cie ogarnij orto. to po 1 po 2 Przestań już kłamać to się robi nudne -_- po 3 Jesteś denerwujący nie wykonujesz celów mapy , banujesz graczy i adminów za nic , nie obraziłem cię ani razu :), Niszczysz kampy, nigdy ale to nigdy nie poprawiasz / nie poprwiłeś nikomu kampy , ja nie ogarnięty?? -_- Człowieku nikt cię nie lubi na serwerze mnie Badzo dużo osób lubi mówią , że jestem najbardziej ogarnięttym adminem w przeciwieństwie do ciebie.

PS: Masz już wiele skarg taki człowiek jak ty nie zasługuje na admina także Black proszę o ogarnięcie tego "typka" Wgraj HLTV wszystko będzie jasne , jeszcze chciałem coś dodać ostatnio niszczył kampy graczom , wyzywać ich i budował kampy bez wejścia także Nie masz już admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm..

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina CreativE.

[AMXBans] Pozostalo ci 1 godzina , 11 minut i 59 sekund bana.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Fokus. ^^ ,

[AMXBans] Powod : ' bijesy na yiemi!!! '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 832515925 '

[AMXBans] Twoje IP : ' 178.235.214.95 '

[AMXBans] ===============================================

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoj

Właśnie dostałem bana za to , że dobiłem kolesia co miał mniej niż 300 hp tankiem. 1 hs dostał i leży a CreativE dał mi bana ... powód Bijesy na yemi -_- BlackDead Błagam cię zabierz temu dzieciakowi admina nie zasługuje na niego nie ogarnia i banuje DOSŁOWNIE ZA NIC nawet nie widział sytuacji + kampa znów bez wejścia , 2 spowalniacze ten 2 bliżej niego był ¼le postawiony także po przejściu 1 spowalniacza przez 2 nie ma szans przejść !!!

warn +1 double post //MASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha chłopie czy koleś ma 300 hp cz 3000 nie możesz go bić bo on na ziemi!!!! to ty jesteś dziecakiem i black dragon i dobry mudzin i op1010 to potwierdza że bijesz na ziemi i co ja mam kampy bez wejscia chłopie ogarnij sie i Blck dead załóż HLTV na serwa blagam cię i ti jemu zabierz adma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty kurwa jesteś tępy czy udajesz -_- Ma znaczenie bo jak 1 hs dostał to mam prawo dobić :) także zamknij morde bo już denerwujesz i nie kłam , że kampy bez wejścia nie miałeś ja mam nie mieć admina hahah opanuj się to ty 0 ogaru + banujesz za nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tak jak pisałem up czy on ma 300 czy 3000 hp to i tak łamiesz Regulamin!!! n.p jak ja bym cb tak zabił to już byś skarge pisał!! i ja nie kłamie !!! mam światków niech się black dead zapyta ich to zobaczysz ;) i jeszcze obrażasz gracza tera to już w 100% powinieneś mieć zabranego admina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażam gracza ? ?hahahhahahahhahaha... dobra nie kłamiesz,ja łamie regulamin i masz świadków dobra wtedy dopiero się obudziłeś ? ^^ Skończ się kłócić ja mam rację z resztą zdecyduje Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha no napewno ty masz racje tak samo jak y niby najlepszy admin haha jak to napisałeś na serwie to każdy pisał "haahhahaaha" i owszem Black zdecyduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/KJFqW/2013-09-10-00001.jpg

http://speedy.sh/V2pFw/2013-09-10-00013.jpg

http://speedy.sh/deZp4/2013-08-31-00007.jpg

http://speedy.sh/EX5Z9/2013-09-10-00002.jpg

http://speedy.sh/Mcx5A/2013-09-10-00004.jpg

^^ mam tu jeszcze ssy jak nadużywa admina, i jak ma kampe bez wejscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to nie naduzywanie admina tylko robiłem szybszą drogę na górę , żeby szybciej ci wbijali mózgu.. po 2 miałem kampę z wejsciem zawsze mam ale ty jesteś pierdolonym dzieciakiem , który gra w cs 1 miesiąc amx kurwa 2/10 ja zawsze pomagam graczom + wtedy kolesia wypuszczałem bo wbił do klocka ty nawet dupy nie ruszyłeś jak prosił o pomoc tylko na tym jebanym spowalniaczu żeś cisnął w zm.. jesteś pojebany pomagałem graczu a ty na mnie jeszcze skargi piszesz hahaahahaha Black to jest admin , który twierdzi że nadużywam admina pomagając graczu i wypuszczając go z pułapki ? -_- BLACK ODBIERZ MU ADMINA JAK NIE TO MA ODE MNIE PERMA !!!! ZAŁATWIE TO SAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 sam jestes dzieciakiem masz 14 lat ;) sam się przyznałeś i czemu obrażasz ??? ja cb nie obrażam i oks może mu pomagałeś dobra rozumie to ale tam potem na następnych ssach to co nadużywałeś admina !!!! nie gadaj że nie bo widać ;) i co to ty mi psułeś kampe ? żeby mi wbili szybciej czyli już Black ma dowód że kampe mi rozwalasz :)!!!!! i ok daj mi perma za nic to Black tb odebierze admina!! :) Ja się już z tb nie chce kłucic bo to nie ma sensu niech Black zdecyduje O ILE ZDECDUJE najlepiej by było jakbyśmy dostali obydwaj oszczeżenia i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kłucić -_- dzieciakiem nie jestem po twojej ortografi wywnioskowuje , że masz hmm.. 10 lat ? :) nie ma żadnego dowodu i nie niszczyłem ci kampy :) także wiesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy się może pomylić i jak uważasz że mam 10 lat to podaj skypa!!! i nie wolno robić tak żeby szybciej wbili muszą tędy co zawsze a nie zachciało ci się robić szybszego wejścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko pomóc jak ¼le zrobiłem to Black oceni czy ¼le czy nie (black jak ¼le zrobiłem , że pomogłem im wbić szybiciej to przepraszam) Każdy popelnia błędy ale nie takie jak ty Creative..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...