Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

YA

Brak Admna na Servie ONL_DD2 = czity dzieci brak kultury

Polecane posty

Witam tak jak w temacie od kilku dni jak Admina nie ma na serwie graja cziterzy ,Dzieci, brak kultury dużo jest przeklinania i wyzywania osób od najgorszych rzeczy i do tego doszło teraz podszywanie sie pod adminów nickami np tak jak dziś z rana jakiś(a) osoba zmieniała co kilka rund nick z jednych adminów i wyzywała ludzi od najgorszych tez czasami gra czit vs czit na przeciwko ciebie Prosze cos z tym zrobić 'jakiś szybcy nabór na adminów itp" z gory dzieki pozdr YA*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda co piszesz ale nabory na adminów są ciągle można składać tylko że brakuje ludzi ogarniętych do składania podań ostatnio dwóch nowych adminów doszło wiemy którzy a ta kto cisza z podaniami a jak są podania to ktoś sobie robi żarty albo gra na serwerze 5min na forum jest minute i składa podanie na Admina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt jest mało adminów teraz. Ja staram się wchodzić na serwer co dzień na jakąś chwile by ogarnąć serwa no ale jeden admin nie ogarnie serwera przez całe 24h. Nabór na admina jest podania można składać więc składajcie podania a będziecie pilnować serwa :D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, plujecie się to wejdźcie na specta i zróbcie demo takiej osobie ale nawet się Wam tego nie chce. Ale co prawda to prawda po za Szyberkiem i Pimpem nie widuje żadnego admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już od paru dni jak widzę jakiegoś odpaleńca to kręcę demko ale to nic nie daje bo większość ma zmienne ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że mnie nie ma na DD2 a na kompie jestem to taki wielki problem? Wbijam na DD2 kiedy wchodze na Cs'a również do kontaktu podaje swojego STEAM i jeśli ktoś mi pisze, że jest cheater na steam to wbijam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, plujecie się to wejdźcie na specta i zróbcie demo takiej osobie ale nawet się Wam tego nie chce. Ale co prawda to prawda po za Szyberkiem i Pimpem nie widuje żadnego admina.

Hahaha, dobre koleś ... ;) Tylko Pimpa widujesz :D Sprawdz sobie Jego GT i potem pisz a nie ludzi w błąd wprowadzasz.

Co do tematu, ludzie są wakacje, nie każdy siedzi przy kompie jak to nałogowcy co nie mają życia poza cs. Wchodzę kiedy mogę i pilnuję serwera, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas pilnuje serwer jak może, ale mamy też własne życie prywatne i musicie to zaakceptować. Nie będziemy siedzieć całymi dobami na serwerach w oczekiwaniu na cheat'a. Gdy nas nie ma możecie wejść na forum i poinformować na shoutboxie, że cheat gra na tym czy innym serwerze. Macie, również możliwość napisania do nas na steam czy poinformowaniu na teamspeak'u.

Rekrutacja na admina jest nadal otwarta, więc jak spełniacie wymagania możecie napisać podanie, przecież nic Wam to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas pilnuje serwer jak może, ale mamy też własne życie prywatne i musicie to zaakceptować. Nie będziemy siedzieć całymi dobami na serwerach w oczekiwaniu na cheat'a. Gdy nas nie ma możecie wejść na forum i poinformować na shoutboxie, że cheat gra na tym czy innym serwerze. Macie, również możliwość napisania do nas na steam czy poinformowaniu na teamspeak'u.

Rekrutacja na admina jest nadal otwarta, więc jak spełniacie wymagania możecie napisać podanie, przecież nic Wam to nie zaszkodzi.

_cl

Powód: Sprawa wyjaśniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...