Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wasi

ub Łowiczak i Łowiczanka

Polecane posty

Twój nick z gry: Lowiczak

Twój SteamID: VALVE_0 : 4 : 877324659

Twoje IP: 95.48.201.193

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 00:00 28.lipca

Powód bana: teleporty

Link screenshotów: brak

Twój nick z gry: Lowiczanka

Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 19623461

Twoje IP: 83.10.203.33

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 00:00 28.lipca

Powód bana: to samo ip

Link screenshotów: brak

Sytuacja jest taka, dostałem bana za teleporty, nie rozumiem wgl o co chodzi, jak moja koleżanka o nicku Łowiczanka, spytała się za co dostałem bana również dostała bana, co najlepsze, na zawsze... o to wycinki obu naszych konsol.

[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Lowiczak [AMXBans] Powod : ' ale masz teleport : D ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 877324659 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 95.48.201.193 ' [AMXBans] =============================================== Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Detail texture map load failed: detail/dt_stone1 Detail texture map load failed: detail/dt_wood Detail texture map load failed: detail/dt_metal1 Detail texture map load failed: detail/dt_ground2 Kicked : Zostales ZBANOWANOWANY
[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Lowiczanka 

[AMXBans] Powod : ' bo te samo ip ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 19623461 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.10.203.33 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Lowiczanka connected

Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Jak widać ip jest inne i wgl nie ma podstaw do bana, proszę o ub dla obu graczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do koleżanki to błąd, bo mam problemy z konsolą gry. Bo nie aktualizuje się.

A co do Ciebie to dostałem zgłoszenie na u@ i przez mikro, że się teleportujesz... Co mnie zdziwiło xd ale patrzałem na Ciebie to albo mam takie lagi albo widziałem to samo co ten gościu. Proszę zobaczyć na demko jak ktoś z ubt może :)

+ Proszę moderatora o przeniesienia tematu i żeby gracz zastosował się do wzoru, ale żeby nie zamykać tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem ziomek, gram bez dzwięku, a czatu nie czytam, więc sory :D

mogłeś na sayu napisać czy coś, bo ja nie widziałem żebym miał lagi, daj ub i tyle, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM, perma za to ze ma teleporty ? bez kity przesadziles a co do demka to pierw je rozpisz bo nikt nie bedzie szukal w demku kiedy gral i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up

UB nie dostaniesz póki się to nie wyjaśni, jedynie o co proszę to UB dla jego koleżanki. Ale lagi mam rzadziej niż ostatnio. A zwidów chyba nie mam. Demko będzie obejrzane się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1407282322-de_dust2-1406582520-1406584260.zip demko :p Nie rozpiszę, bo mam za słabego lapka strasznie laguje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że nie rozpiszesz bo masz lagi, a mnie za jakieś teleporty zbanowałeś... wgl ogarnij to, nawet jeśli miałbym lagi, to wystarczy kick, a nie perm, no ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tym demkiem ?

[ Dodano: 2014-08-31, 21:21 ]

To co tu się wyprawia to jakaś kpina, czekam miesiąc na ub, bo kolesiowi nie chce się demka oglądać, nie ma innego admina albo H@ by się moim przypadkiem zainteresował ?

Poza tym, nawet gdybym miał lagi, to miałbym dostać perma ? Może kick czy ban na 5 minut co ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...