Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

GRYZLLI

Problem z GTA IV

Polecane posty

Witajcie, otóż postanowiłem sobie zainstalować GTA IV, wszystko jest ładnie pięknie, ale gdy tylko wyjdę z domu na ulicę to FPS'y spadają gdzieś tak o 15. Nie wiem co może być przyczyną tego. Próbowałem zmieniać ustawiania grafiki, rozdzielczości, ale to również nie pomogło.

Poniżej przedstawiam Wam specyfikację komputera:

Procesor: AMD FX - 6300 Six - Core Procesor 3,5 GHz

RAM: 8GB

Grafika: nVidia GT 610 2GB

OS: Windows 7 Home Premium

Zasilacz 500W

Dodam, że z innymi grami nie mam większych problemów, aczkolwiek przy niektórych pojawia się taki sam problem.

Bardzo proszę o pomoc.

Nagradzam punktami reputacji!

Pozdrawiam GRYZLLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj patcha 1.0.7.0 + cracka do niego. Prawidłowy crack do niego to chyba crack od razora. Wszystko znajdziesz na chomikuj ;). Wpisz Patch 1.0.7.0 + crack gta 4 chomikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij najnowsze patche do GTA IV i Gracka (Chyba że to oryginalna gra) Zainstaluj itp. I Ustaw detale na Średnie lub niskie i powinno ci chodzi :) Zobaczymy i Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche patchami ale powiedzmy sobie szczerze gta nigdy nie wiedziało co to optymalizacja.

Patch powinien pomoc ale nigdy nic nie wiadomo.

Dla porownania mialem lapka na ktorym bf3 na wyokich smiga gta san andreas włączam antyanalising na 1 i lagi 10 fps mniej wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom niby tak nigdy GTA nigdy nie było stabilne ale ja mam słabszą grafikę i chodzi mi normalnie właśnie dzięki najnowszym patchom i crackowi. Zobaczymy czy mu patche pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rady, ale niestety nic nie pomogło i nadal podczas jazdy po mieście mam marne 10 - 12 FPS.

Oczywiście tak jak obiecałem dla każdego po repce. :)

Ktoś coś? Inne pomysły?

[ Dodano: 2014-07-28, 15:55 ]

@edit

Albo po prostu jestem taki tępy, że nie umiem zainstalować Patcha >,<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRYZLLI, Wejdz w nvidia prawym na pulpit i panel sterowania nvidia dalejklikasz uzyj zaawansowanychustawien obrazu 3D obok powinno byc przejdz do ustawien i wszystko co mozesz ustaw na wydajnosc moze to o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magic zawsze mam na wydajność ustawione.

Dodam, że sprawdzałem u wujka na XP i na słabszym sprzęcie gra chodzi na full.

A u mnie przy tak dobrej specyfikacji GTA4 wyciąga 10 - 12 FPS'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj tak:

Wejdź w Start -> w wyszukiwarce wpisz "msconfig" -> pojawi ci się okienko Dajesz "Usługi (Services)" -> tam odznaczasz 1. "Windows Event Log" i 2. "Windows Event Collector" -> Dajesz Zastosuj "Apply" i OK -> Resetujesz Kompa -> Później ściągasz patach i crack http://www.4shared.com/rar/7lFNtWLm/GTA_IV_1030_Crack__Patch_lag_f.html? -> Instalujesz patcha i kopiujesz cracka do folderu z grą -> Restartujesz Kompa -> Włączasz grę i sprawdzasz czy działa dobrze. Czekam na informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRYZLLI, Zainstalowales games for windows?

Może być też tak że ta karta nie współpracuje zbyt dobrze z gta 4.

Ja mam epizody mam na wysokich 20-25 fps jak się dużo dzieje. Tyle że epizody są w miare zoptymalizowane. Ewetualnie może chodzic o procka. Zobacz physx czy masz na cpu czy gpu.

CPU:i 5-4200M 2.50 gh

GPU: GT740M 2 gb ddr3

RAM: 8GB

Rozdziałka: 1600x900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na piracie musilame miec gfwl zeby zapisaac gre xd.

Problemy hmmm tak jak wiedzmin 2 wujek gra na max w full z uber samplingiem i jak sie duzo dziej tk ma oko 30 fps dla porownania metro last night chodzi mu w okolo 40 xd tez na full. A typ na gtx 680 gra na wiecej niz full hd ze ma 3 monitory tez na max detalach i ma ponad 40 WTF!? Wiec nie wiem jak to mozliwe. Gryzli a ty jakie masz ustawienia daj scrrena czy cus :D postaram sie pomoc bo jezeli masz jenda opcje lub cos za wysokie niby blacha sprawe to spowalnia wszystko. Sorki ze polowa odpowiedzi jest o niczym xd

PS: moze to jest rozwiazanie https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=P1nZU5qEMavMygOG2IKgAg&url=http://m.youtube.com/watch%3Fv%3DCelgWvIDYDs&cd=1&ved=0CB4QtwIwAA&usg=AFQjCNFRuRROz7PxIAvtsGvrDaIy6xCFBA&sig2=Qu35_VuGRRaX7pgtgpCXIQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...