Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Galeria z Grafiką CzFaneGo ;) (Kolejna o.O ?)

Polecane posty

To w tym temacie będę wam dawał avatary / sygny lecz co jakiś czas więc proszę zamykać temat jak nie pojawię się w ciągu dwóch dni później po proszę modka ;) o otworzenie tego tematu.

Tą sygnę zrobiłem dawno dla kogoś ;) ale jej nie używa jak się podoba ? Od teraz krytykę będę znosił ;) nie ma sensu wyżywać się jak ktoś się nie zna ;) albo ma swoje zdanie ;3.

Zapraszam do oceniania :

07576658317788742973.png

Była dla Devila ;) a z PSD nie chce mi się nicku usuwać jak ktoś chce tą sygne a ta osoba nie używa PW ;) mi nie trzeba albo wstawię PSD jak ktoś chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PanCzFanY, Praca fajna 9/10 ale wiesz co ? Mógłbyś dać nową prace i dał bym 100 że bardzo dobrze będzie tam pasował napis SzoQ i Admin PB ;)xd I jeszce tak coś z BF'a i napisy zmieniające nawzajem kolory xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ładna praca moim zdaniem zasługuje na 9.5/10 ale do maxa jeszcze brakuje. Zaskocz mnie czymś następnym razem i może dam 10. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

71601943937910629667.png

Dla Babci ;) ! Avka teraz nie zrobię ;3 Brak veny może jutro !

Oceniać wiem że ta praca take se ;p nic nie wiem o takich sygnach ;3 ani jednej nie widziałem D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek ... to nie avek -.- :facepalm: ta twoja ocena w ogóle się nie znasz na grafice a piszesz.

Avatar dla ProBabci conajmniej słaby, 2/10

-.- !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyberek ... to nie avek -.- :facepalm: ta twoja ocena w ogóle się nie znasz na grafice a piszesz.

-.- !

Zgodzę się z PanCfany:) A napis nie daje czadu lecz i tak fajny. Tło sam robiłeś i ładnie wyszło, mi się podoba :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...