Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tuskawka?

Podanie by Tuskawka?

Polecane posty

1. Nick w grze: Tuskawka?

2. Wiek: 17

3. Platforma (Nonsteam/Steam): Aktualnie gram na NS, ale posiadam Steam. (Nazwa: __adex__ ) (Dostając admina gram na steam więc można zaznaczyć że STEAM)

4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 7

5. Kontakt GG, Steam: 40442137

6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): SMS

7Dlaczego chcę zostać adminem?: Gram na tej serwerowni dość długo i przez ten czas zauważyłem bardzo niską obecność adminów. Chciałbym wspomóc serwer swoim doświadczeniem i zaangażowaniem :) Gram na serwerze dziennie 3-4h

8 Kilka słów o sobie: Chodzę do 2 klasy TI :) Interesuje się sportem i muzyką. Jestem skromnym dj'em :) W cs gram od kilku latek :) z przerwami. Jestem towarzyską osobą która nie boi się wyzwań :) Przyjmuje krytykę i nie obrażę się jak ktoś coś powie "za dużo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

-nie zgodziłabym się z tą niską aktywnością adminów rzeczywiście Ja już nie wchodzą ostatnio nie mam czasu,bo zajmuję się forum itp.Ale z tego co widzę po GT i po tym co Mi mówią,że Szymala siedzi non stop..Lecz niestety tylko on ;/

+wiek

+amx

przyda się jeśli tylko nadgoni aktywność to będziesz wszystko Ok

-steam

na tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Ja na nie! Oskarża każdego gracza o wh, moim zdaniem nie potrzebny nam admin jak Gr33n albo Anna. Ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domyślałem się że z tą aktywnością nie zrozumiecie o co mi chodzi.. :/ Miałem na myśli to że nie często jest ktoś kto wchodzi w godzinach w których gra najwięcej osób.. z czym teraz widzę że "Anna" gra coraz częściej :) Bez urazy za te słowa dla innych adminów :)

Zawsze można mieć podejrzenia że ktoś czituje. I czasami można powiedzieć za "dużo" ale to nie powinno robić tak dużo znaczenia w moim podaniu.

Dostając admina przenoszę się na steam :)

ile razy mamy pisać , że nie można pisać w własnym podaniu // MasTeR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neutral z tego co widzę po postach to 50% na 50% w takim wypadku bym odrzucił aczkolwiek to wasze zdanie się liczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...