Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Patryczek

2 SKARGI W jednej Chomiczek,Szalony

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 19 :20

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Patryczek ;P

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): +++Chomiczek+++

Mapa (Miejsce akcji): jail_darkover

Powód/ody (Podaj powód skargi): MImo tego ze FOCUS mnie zfreekilował nie zareagował

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego):W najbliższym czasie dostarczę .

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): Dostarcze później bo mapa się scrashowała i nwm czy będzie demko

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 19:20

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Patryczek ;P

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Szalony Miś

Mapa (Miejsce akcji): jail_darkover

Powód/ody (Podaj powód skargi): 2 Straznikow który nic nie zrobili po tym jak Focus mnie zfreekilował.

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): W najbliższym czasie dostarcze

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.):Nie posiadam bo mapa sie scrashowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryczek, Jak ja mogłem zrobić na Tobie FK jak ja nie byłem na tej mapie w CT i nie byłem o 19:20 na serwie. :facepalm:

Po drugie od 19:00 do 19:25 oglądałem FAKTY na TVN !

Nie wiem czy to ma sens...

Po pierwsze!

Oskarżasz dwóch STRAŻNIKÓW o to że nie zareagowali na FK wykonanego przez .::FoCuS::. 'a .

Jaką masz pewność że nie napisali mu na u@ "Ej, FoCuS zrobiłeś FK na Patryczku" czy coś w tym stylu?

Po drugie!

Oni i tak nic nie poradzą. Jedyne co mogą to kick' ować i przenosić do innej drużyny. Nie mogą dać mu bana!

Po trzecie! .::FoCuS::. też ma admina, więc mogłeś pisać do niego na u@ że zrobił FK!

NO CZY WY NIE ROZUMIECIE, ZE MNIE NA MAPIE NIE BYLO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa to jail_pyramid, nie jail_darkover. To nie Focus Cie zabił, a Imaginative. PanCzfany, który prowadził kazał iść Wam na kucaka, z zakazem trzymania shiftu i kto się ociąga ginie. Może i masz ciche chodzenie na inny klawisz, ale nadal się ociągałeś, więc żadnego FK w tej sytuacji nie było. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma sens...

Po pierwsze!

Oskarżasz dwóch STRAŻNIKÓW o to że nie zareagowali na FK wykonanego przez .::FoCuS::. 'a .

Jaką masz pewność że nie napisali mu na u@ "Ej, FoCuS zrobiłeś FK na Patryczku" czy coś w tym stylu?

Po drugie!

Oni i tak nic nie poradzą. Jedyne co mogą to kick' ować i przenosić do innej drużyny. Nie mogą dać mu bana!

Po trzecie! .::FoCuS::. też ma admina, więc mogłeś pisać do niego na u@ że zrobił FK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem idziecie na kucaka bez ociągania się + zakaz trzymania shiftu czy jakoś tak. Ociągałeś się więc mógł cię zabić oni byli daleko przy mnie a ty z 20 m więc miał prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...