Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

Błąd moderatora ?

Polecane posty

Witam dostałem ostrzeżenie od moderatora DeMoN.!?, i teraz pytam za co ?

Podał mi w powodzie ten link: http://cs-staraszkola.pl/-zasady-wypowiadania-sie-w-podaniach-o-administratora-vt8604.htm

Przeczytałem go i nie znajduję w tym regulaminie czegoś co zrobiłem nie tak. Zacytowałem wypowiedzieć i dostałem ostrzeżenie? Za co się pytam? Nie ma zabronionego cytowania! Jeśli moderator tego nie wie to niech sobie sam da warna to może zapamięta! Nie można pisać takich wypowiedzi

Jestem na tak/nie powody wyżej
więc takiej nie napisałem.
Założył konto po admina
- takiej również. Zacytowana wypowiedź nie złamała także tego punktu
Nie ma czegoś takiego jak Neutral, jest tylko - TAK lub NIE

, proszę o ogarnięcie się z karaniem, bo nw czy niektórym moderatorom daje to satysfakcje, ale słuszne ostrzeżenia odpracowuję, tego nie mam zamiaru, bo jest nie słuszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  • - Opinie na temat graczy TRZEBA ARGUMENTOWAĆ!


    - Kiedy zabierasz się do oceniania, przygotuj sensowne argumenty.

    - Jeden argument będzie również traktowany jak jego brak - nawet jeśli poprzednicy wyczerpali już wszystko napisz co DLA CIEBIE ważne jest w przypadku konkretnej osoby

Nie dałeś argumentów... Ani jednego, bo cytowanie, czyjeś wypowiedzi to nie jest argumentowanie.

Nie napisałeś Ani jednego sensownego Argumentu, tak właściwie to żadnego nie napisałeś.

Nie było ani jednego argumentu z twojej strony.

A Ty startujesz o MODA >< >< >< >< >< ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeMoN.!?, ty debila udajesz? Jak kogoś zacytowałem to się z nim zgadzam. Ile ty masz lat 12 <?>, że nie wiesz po co jest cytowanie?

I ty masz moderatora :( :( :( Nie można pisać tekstu że "Jestem co kolega wyżej", a po co mam wymieniać te same powody które już są? Te regulaminy są coraz głupsze ...

Ale ty demon to na bani masz co nie tak. I co mam tak 700 razy edytować 1 post bo ty tak chcesz? Jakoś tylko ty masz z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę tak samo co BoveR. Panu demonkowi widać woda sodowa uderzyła do główki. Mi też dał warna z takim powodem... Po za tym w regulaminie nie ma nigdzie, że nie można cytować innych postów ! Nikt nigdy nie dawał za to warnów, tylko panu demonowi to zaczęło przeszkadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że słuszny warn. Bo jeśli trzeba dawać argumenty, to jeśli ktoś ich nie napisał a cytujemy jego wypowiedź to również używamy wypowiedzi bez argumentów ... To jest taka nauczka, żeby nie na szybko pisać odpowiedzi dla tych którzy nawet nie znają kandydatów tylko napisać coś samemu. Ja uważam że DeMoN słusznie wstawił warna :) Jak już cytować wypowiedzi to szukać takich sensownych i z argumentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę tak samo co BoveR. Panu demonkowi widać woda sodowa uderzyła do główki. Mi też dał warna z takim powodem... Po za tym w regulaminie nie ma nigdzie, że nie można cytować innych postów ! Nikt nigdy nie dawał za to warnów, tylko panu demonowi to zaczęło przeszkadzać...

Też myśle :) Brak mu konkurencji i nikogo nie dopuści do rang.

Ale i tak trochę do warna to racji bo piszę że trzeba swoje argumenty.Minimum 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TKWM, koleś złożył podanie na wm, wiem że go nie ma na serwerze to co mam być na tak? A po za tym jak się do mojego podania na moderatora wypowiadały osoby które mnie w ogóle nie znają, to nic moderator nie zrobił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...