Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MastHer

nasze BB upada

Polecane posty

Wiecie co z tego co widzę to BB upada, nikt nie gra, może tak coś nowego dodać, może jakie konkurs. Jakieś nowe postacie czy co kolejek Żeby Zachęcić ludzi Do gry Na tym serwie. Jak macie jakieś pomysłu to piszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle tego serwera nie ciągnął, bo on nie wypali już nawet jak dodasz coś nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już byście mieli zmieniać moda to proponujezmienić na jakiegoś Deathmatch albo awp ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiadomo, czy będziemy zmieniali, a wy już piszecie jakiego Moda chcecie ><

Co do tego BB jest unikalny, nigdzie takiego nie spotkasz... Proponuję wykupić reklamę, albo faktycznie zmienić Mod`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zmiany moda, napisalem to juz w innym temacie.

Bb to mało grywalny mod, aby byli gracze serwer musi mieć stale kupionego master boosta np. cssetti

Ja ostatnimi czasy nie mam hajsu.

Planujemy z deadpoolem wprowadzic na serwerze duze zmiany, gdy tego dokonamy to poataram się dodać serwer do masterserverów z dużą ilością odświeżeń(obecnie najwięcej ma cssetti).

Jeśli chcecie pomóc to zapraszam do wzięcia udziału w zbiórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie cierpliwie, jutro przygotuje mala informacje o tym jakie zmiany czekaja Was na serwerze BB. Jak wiadomo mam tez swoje prywatne sprawy ale w kazdej wolnej chwili staram sie przygotowywac nowa paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...