Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szalony Miś

2 skargi w jednej (Cieszy Micha; Imaginative)

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): kilka minut po północy, 23 lipca 2014

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Szalony Miś

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Imaginative

Mapa (Miejsce akcji): jail_2014

Powód/ody (Podaj powód skargi): Gracz specjalnie mnie freekillował, za niby "fk" na poprzedniej mapie. Nie miałem tam żadnego fk, raz poszliśmy na kosy i go zabiłem, a drugim razem "drzwi" go wepchnęły do GR, więc miałem prawo go zabić.

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): 89.229.24.181 IP

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): pierwsze minuty tego demka

_______

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): kilkadziesiąt minut po północy, 23 lipca 2014

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Szalony Miś

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Cieszy Micha :)

Mapa (Miejsce akcji): jail_2014

Powód/ody (Podaj powód skargi): Na demku ładnie widać jak gracz mnie freekillował, leczył się na pojedynku, resetował mapę i jednoznacznie grał na WH.

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): 83.25.113.16 IP

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): Po 4 rundzie następuje reset i wbija on, wtedy się zaczyna. Po zresetowaniu mapy, w dniu 12 (bodajże piątek) nie powinniście mieć wątpliwości co do WH. te same demko co wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga pierwsza.

Oczywiście, że słuszna Imaginative zabijał specjalnie Szalonego Misia.

Widać to dokładnie od 1 sekundy demka, następny FK wydarzył się w 2:50 sek. (zabity bezpodstawnie Szalony Mis przez Imaginative).

Również można zauważyć, że ten Gracz nie prowadził kreatywnie, prowokował i raz dawał życzenia, raz nie dawał i zabijał bez powodu.

Mało tego, Imaginative otrzymywał już nie raz bany za FK, TK (teamkill), banowano go prawie codziennie.

Więc ja proponuję, aby dostał bana na jeden tydzień, żeby ochłonął lub zbanować oskarżonego na CT.

Skarga druga.

Również słuszna, Gracz Cieszy Micha :) Freekilował Oskarżyciela i można zauważyć to w 18 dniu (nie oglądałem całego demka ale te najważniejsze momenty są na nim i je widziałem).

Mało tego potwierdza się (takie moje zdanie), że Oskarżony miał jednak takowy Czit zwanym WallHack.

Miałem co do tego małe wątpliwości jak podajże w 2 dniu był pojedynek na Scouty i znowu Oskarżony skanował Misia.

Potwierdza się to w 12 dniu (Piątek) jak ładnie na pojedynku skanował jednym strzałem Oskarżyciela.

Wracając do dnia 18 można ujrzeć, że po raz kolejny Szalony Mis został zabity bez powodu.

Reasumując, moim zdaniem Oskarżony, czyli Cieszy Micha :) powinien zostać zbanowany Permanentnie.

To tyle ode mnie, dwie skargi jak najbardziej słuszne. Czekamy na zdanie H@ Pitera.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy micha wh ewidentnie widać. Imagninative w pierwszej sekundzie widać fk Szalony Miś ledwo co wyszedł z celi, a on go zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skargi słuszne. Pierwsza skarga- Widać że gracz Freekilluje. Skarga druga, widać że gracz używa wspomagacza "WallHacka" Który jest zabroniony i używanie takiego wspomagacza grozi Banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...