Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TKWM

[Skarga]Emilos

Polecane posty

Witam

Jest to już moja druga skarga na admina który w ogóle nie przebywa na serwerze. Pod moją wcześniejszą skargą oświadczył, że będzie uczęszczał na serwer czego nadal nie robi.

Nie składam tej skargi bo Cię nie lubie Emilos, ale plaga cheaterów nadal rośnie, a na Ciebie nie można liczyć bo Ciebie w ogóle nie ma na serwerze chyba ze wbijesz na jednak mapke i zwijasz się...

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz jesteś w dużym błędzie. Moja aktywność od ostatniej skargi diametralnie się poprawiła. Jestem dość często na serwerze, najwyraźniej się mijamy, jak ja wejdę to ty wyjdziesz bądź na odwrót. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emilos patrze na wykres aktywności w dniach.

Piątek - dzień skargi 58 minut... Nawet nie 2 mapy do końca.

Sobota - 32 minuty jedna mapa.

Niedziela - 29 minut nawet nie jedna mapa.\

Poniedziałek - 56 minut prawie 2 mapy.

A we Wtorek to chyba rekord 3 i pół mapy.

Wszystkie te minuty to jest obecność przez cały dzień...

Dla porównania moja obecność to około 300-400 minut :)

@Edit

Na serwerze masz przegrane 11h od 03. 07. 2014 roku... Średnia na dzień około 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie chodzi o to jaka jest twoja aktywność. Mam też swoje życie prywatne, jak widać aktywność się znacznie poprawiła, więc moim zdaniem skarga jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z 30 minut na momentami 50 minut się poprawiła. Skoro masz życie prywatne które ja również mam to po co Ci admin jak nie masz czasu na to? ...

Nie widziałem jeszcze nigdy żebyś kogoś banował żeby ktoś Ciebie wzywał na serwer. Bo nikt nie wie, że jesteś adminem. -,- ... O to właśnie chodzi w tej randze... O aktywność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam Emilosa dużo razy na serwerze. Uwierz, że banował. :) Gdy ktoś nam napisał na u@, żeby kogoś sprawdzić od razu wchodził na specta. Są wakacje i każdy normalny człowiek nie będzie siedział całymi dniami przed komputerem, bo dostał admina lub tylko po to byś Ty mógł go widzieć na serwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z 30 minut na momentami 50 minut się poprawiła. Skoro masz życie prywatne które ja również mam to po co Ci admin jak nie masz czasu na to? ...

Nie widziałem jeszcze nigdy żebyś kogoś banował żeby ktoś Ciebie wzywał na serwer. Bo nikt nie wie, że jesteś adminem. -,- ... O to właśnie chodzi w tej randze... O aktywność...

To z tego wychodzi że nie patrzysz do amxbans oraz nie wchodzisz na serwer. Ja już się nie wypowiadam, czekam na opiekuna, który rozpatrzy tą skargę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie o to chodzi, ale nawet te głupie 1,5h dziennie posiedzi. Pewnie rano ma czas z 30 minut i wieczorem chociaz z 40-50 ... Nie mówie że ma siedzieć całymi dniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat żeby nie było spamu. Czekamy na wypowiedz Pimpa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...