Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

+++Chomiczek+++

Skarga na fucusa

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 22:07:2014

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): +++Chomiczek+++

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): .::FoCuS::.

Mapa (Miejsce akcji): Jail_Dalover

Powód/ody (Podaj powód skargi Gracz Imagnetive był w ct i był pierwszy dzien freeday gdy kilka ludzi weszlo do gr'a u dolu dolnym wejsciem imagnetive według mnie slusznie ich zabił lecz dla focusa to nie ejst gr bo wedlug niego gr jest tylko na górze i go zbanowal za freekill mi sie zdaje ze gr skrót od gunroom to pokój z bronia a wedlug mnie to pomieszczenie to ejst jeden kokój wiec cale to pomieszczenie to jest gr http://scr.hu/1faf/1uei4

P , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego) .::FoCuS::. 37.190.163.159 Nonsteam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę ale ty jesteś wylew. Gr na tej mapie zaczyna się od tego metalowego na górze co dokładnie widać na tym twoim ss'e.

Nie popełniłem błędu jestem o tym w 100% przekonany, że Imaginative zrobił 4-5 FK.

Zobaczymy co powie Piter.

Naucz się poprawnie pisać bo aż w oczy boli :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+++Chomiczek+++, Czy ja zmieniam temat ?! Nie ja po prostu Ci mówię, żebyś się nauczył, dobra mniejsza o to.

Kto mi to powiedział: Szalony miś, Ziolek, K@X i ja sam o tym wiedziałem.

Odkąd gram na JB i na tej mapie to jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, jak ty uważasz, że GR jest na dole,

zawsze GR rozpoczynał się od góry na tym metalowym .

Teraz jak Ciebie nie było to Jukolo i Kax prowadzili i na tym metalowym rozpoczynał się GR.

I każdy chodził sobie na dole.

Jak już we wcześniejszym poście wspomniałem.

Zobaczymy co powie H@ Piter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jak Piter prowadził na tej mapie to nie zabijał za bycie na dole, tylko za przekroczenie "mostku". Moim zdaniem to również nie był Gunroom, więc skarga niesłuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze chomiczek ty dziwny jesteś. GR ZACZYNA SIĘ DOPIERO W TYM OSTATNIM KONCIE BRONI NA TEJ MAPIE !!! NAWET PITER TAK ROBI.. DZIWNY JESTEŚ I TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, skarga jest niesłuszna. Każdy uznaje gr na górze (chyba, że ktoś zajmie całe to pomieszczenie, ale z tej skargi nic takiego nie wynika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to jak Piter prowadził na tej mapie to nie zabijał za bycie na dole, tylko za przekroczenie "mostku". Moim zdaniem to również nie był Gunroom, więc skarga niesłuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...