Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TKWM

[Skarga] KsMiLoF

Polecane posty

Nick oskarżonego: KsMiLoF

Nick oskarżyciela: TKWM

Powód skargi: Jakim prawem, ktoś może pisać że Forumowy się nigdy nie myli i warn słuszny skoro nawet nie widziało się całości zdarzenia i jakim prawem moderator karze zamknąć temat jeśli nawet się nie mogłem się obronić pod tematem. I czemu moderator piszę, że skarga jest prześmieszna ?

Dowody: http://cs-staraszkola.pl/pozdrawiam-sprawiedliwego-deamon-vt11707.htm

Czego oczekujesz: Rozmowy dyscyplinarnej lub czegoś co Administrator uzna za słuszne :)

@Edit

Oraz pisze w temacie, że warn słuszny skoro nawet go przy tym nie było. Od początku było widać, że nie wcinałem sie w rozmowę ani nie zaczynałem niczego.

05453921311846205260.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą rozmowę . . . . . Ty płaczesz ciągle na sb -.- . To na jaki grzyb wchodziłeś w gadkę z Forumowym ? No po co ? By potem na sb płakać że masz warna ..

+Żebym ja się przejmował skargami takimi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF ja płaczę? ... Napisałem, że mogę przyjąć warna jeśli jest słuszny... A jak widać nie był słuszny. I jeszcze jedno wielki Książę, wchodząc z nim w rozmowę zrobiłem to co TY i twój koleżka DEAMON powinniście zrobić żeby nie obrażał za plecami ArcyMistrza. Jednak jesteś taki święty, że nie potrafiłeś go uspokoić, a jedynie wypominać mi to że odwróciłem kota ogonem żeby nie obrażał ArcyMistrza którego nie było jak go obrażał. Jednak mi się wydaję, że jestem lepszym "Moderatorem" niż ty :)

....

Człowieku, a masz się czym przejmować? Przecież dla Siebie to ty jesteś idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF ja płaczę? ... Napisałem, że mogę przyjąć warna jeśli jest słuszny... A jak widać nie był słuszny. I jeszcze jedno wielki Książę, wchodząc z nim w rozmowę zrobiłem to co TY i twój koleżka DEAMON powinniście zrobić żeby nie obrażał za plecami ArcyMistrza. Jednak jesteś taki święty, że nie potrafiłeś go uspokoić, a jedynie wypominać mi to że odwróciłem kota ogonem żeby nie obrażał ArcyMistrza którego nie było jak go obrażał. Jednak mi się wydaję, że jestem lepszym "Moderatorem" niż ty :)

....

Człowieku, a masz się czym przejmować?

To sprawdz sobie twoje Archiwum i zobacz kiedy wszedłem ;) A potem nazywaj mnie " Świętym " napisałem za szybko , wiec o co ty masz koleś spiny . Prujesz się jak sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu pisałeś, że warn słuszny skoro nawet Cie przy całej sytuacji nie było ? :)

Ta skarga jest na temat twojego zachowania pod UnWarnem nie kłótniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać rację graczowi TKWM. Dostając moda zachowujesz się jak HeadAdmin. Jak Ci się zwróci uwagę to wielce obrażony. Demon również drwi, ironizuje niepotrzebnie. Niestety nie było mnie od początku ale z wpisów na SB od momentu kiedy byłem wynikało że nie zrobiliście kompletnie NIC. Zareagowaliście w sposób niewłaściwy, bo co? Bo Cinka trzeba lubieć? Bo to nasz kolega? Dopiero to PimP musiał wkroczyć do akcji. Niech Blacku zadecyduje co w takiej sytuacji zrobić..

// Edit

Zamykam do momentu wypowiedzi Blacka aby uniknąć spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ chce dodac tylko ze zostalem zwyzywany przez cinka przy moderatorach . ktorzy to widzieli i nic z tym nie zrobili oprocz bronienia cinka po tym co pisal TKWM. Ksmilof napisales ze tracac rangi zycia na stracisz a jako mod uwazasz sie za najlepszego i nikt Ci nie podskoczy bo masz moda . Troche przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a więc, żeby rozwiać wasze wątpliwości postanowię się wypowiedzieć.

Wszyscy śmiało piszą, że żadne kroki nie zostały poczynione wobec osobnika o nazwie Ciniek, więc ośmielę się z tym nie zgodzić, gdyż wielokrotnie upomniałem tego gracza, po czym już się zahamował i nie wyzywał Arcy, ani TKWN. Ośmielę się nawet powiedzieć, że się uspokoił, po czym znów TKWN zaczął rozpoczynać dyskusję, więc ostrzegłem ich obojga, niestety PimP nie miał tyle cierpliwości co ja, więc dał 2 warny Cinkowi o treści "X". A warna, którego przyznał Cinek TWKN zdjęto, ale już Cinkowi warna (1, bo 1 dostał słusznie), nie zdjęto?

Więc podsumowując pewne kroki zostały poczynione, nie wszyscy musicie się z nimi zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...