Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TKWM

Pozdrawiam sprawiedliwego Deamon :)

Polecane posty

Z góry przepraszam, za ortografię, składnię oraz interpunkcję, gdyż temat został napisany błyskawicznie. Zapraszam do lektury ...

Nick: TKWM

Ilość warnów: 1

Dostałem warna za: wtrącanie się i prowokacja do kłótni i zbędnych rozmów na sb.

Po 1. Obrażany od Ciot był ArcyMistrz i że kto takim daje UBT, arcy wyszedł z forum a ten nadal. Więc napisałem, że pokazuje swój iloraz inteligencji pisząc to innym a nie na PW do ArcyMistrza, potem kłótnia przeszła między nas dwoje, Moderator Deamon nie reagował chociaż obrażany był Arcy od Idiotów a ja od Ciot.

Więc nie rozumiem warna. Po tym jak poprosiłem Deamon'a zeby dał mu warna, powiedział ze prowokuje, chociaż obrażanie zaczęło się ze strony Forumowego Oprawcy, po czym odpisał mi że to nie przekleństwo (idiota,ciota) a ja do niego, że on nie rozumie co pisze chyba bo zgłaszałem mu obrażanie a nie przekleństwo... Więc chciałem w tamtym momencie warna dla niego i dla mnie.

Zapraszam do obejrzenia zapisów z SB przez BlacDead oraz DeadPool, jeśli już mi zostanie warn to proszę o dołączenie warna również użytkownikowi Forumowy Oprawca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytuję komentarz - Za szybko wyniosłem zdanie z całego zajścia :) . Ale i tak z tego co on napisał to rozumiem 5/10 ale cóż . Forumowy zbanowany " Jak to miało miejsce już pare razy " A ty pewnie nie będziesz miał warna więc temat zakończony ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem proszę nie mijać się z prawdą dobrze? Nie napisałem, że to nie jest przekleństwo, tylko, ŻE TO NIE JEST PRZEKLEŃSTWO NA MIARĘ WARNA i warn, to dla mnie ostateczność. Jeżeli obrażanie zaczęło się od FM, to trzeba było siedzieć Cicho i tylko on byłby ukarany, a nie wdałeś się z nim w dyskusję i sam ucierpiałeś. "Po drugie Moderator Deamon", reagował upominając Cinka.

Widać podanie pisałeś bardzo szybko omijając ważne szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...