Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
TKWM

Pozdrawiam sprawiedliwego Deamon :)

Recommended Posts

Z góry przepraszam, za ortografię, składnię oraz interpunkcję, gdyż temat został napisany błyskawicznie. Zapraszam do lektury ...

Nick: TKWM

Ilość warnów: 1

Dostałem warna za: wtrącanie się i prowokacja do kłótni i zbędnych rozmów na sb.

Po 1. Obrażany od Ciot był ArcyMistrz i że kto takim daje UBT, arcy wyszedł z forum a ten nadal. Więc napisałem, że pokazuje swój iloraz inteligencji pisząc to innym a nie na PW do ArcyMistrza, potem kłótnia przeszła między nas dwoje, Moderator Deamon nie reagował chociaż obrażany był Arcy od Idiotów a ja od Ciot.

Więc nie rozumiem warna. Po tym jak poprosiłem Deamon'a zeby dał mu warna, powiedział ze prowokuje, chociaż obrażanie zaczęło się ze strony Forumowego Oprawcy, po czym odpisał mi że to nie przekleństwo (idiota,ciota) a ja do niego, że on nie rozumie co pisze chyba bo zgłaszałem mu obrażanie a nie przekleństwo... Więc chciałem w tamtym momencie warna dla niego i dla mnie.

Zapraszam do obejrzenia zapisów z SB przez BlacDead oraz DeadPool, jeśli już mi zostanie warn to proszę o dołączenie warna również użytkownikowi Forumowy Oprawca,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edytuję komentarz - Za szybko wyniosłem zdanie z całego zajścia :) . Ale i tak z tego co on napisał to rozumiem 5/10 ale cóż . Forumowy zbanowany " Jak to miało miejsce już pare razy " A ty pewnie nie będziesz miał warna więc temat zakończony ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Następnym razem proszę nie mijać się z prawdą dobrze? Nie napisałem, że to nie jest przekleństwo, tylko, ŻE TO NIE JEST PRZEKLEŃSTWO NA MIARĘ WARNA i warn, to dla mnie ostateczność. Jeżeli obrażanie zaczęło się od FM, to trzeba było siedzieć Cicho i tylko on byłby ukarany, a nie wdałeś się z nim w dyskusję i sam ucierpiałeś. "Po drugie Moderator Deamon", reagował upominając Cinka.

Widać podanie pisałeś bardzo szybko omijając ważne szczegóły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...