Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

xWizziAkaJP

Porażka,czy nieumyślne resetowanie lv.

Polecane posty

Witam kilka osób z serwera dostało reset z 81,75 79 lv ale zdziwiło mnie to że Wanard ma ten lv co jest na ss ,a my straciliśmy swoje lv jaka tutaj sprawiedliwość,jak robicie reset to reset całościowy a nie tylko lv a wgl misji nie da się wykonywać po prostu porażka black i tyle z mojej strony.

94n95zgzyxcs_t.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez żadnego infa robisz sobie co chcesz...... myślisz że wiecej ludzi tak bedzie grac to się mylisz... ktoś powiedział że nie daje rady trudno to niech na boty idzie grać a nie startuje do cod moda..... Jak dla mnie powinien być całkowity reset dla każdego i powinien być on uprzedzony...

Pozdro Fres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że tylko część graczy dostali reset. Inni dalej mają wysokie np. +70.

Po co w ogóle wbijać te poziomy jak bez przerwy są resetowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no masakra. reset mam na prawie all klasach tylko na opanowanym mam 13 i kucaczu 2 a mialem telegrafa 70+ wsparcie i szpiega po + 30 a na serwie jak patrze wandar 200+ ktos tam 40+ a reszta od poczatku. co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

watpie ze blad. poczekajmy na opinie blacka. niech zrobi najlepiej reset wszystkiego wraz z rankiem i zrobic jakis konkurs na najwiekszy lvl albo rank i zwyciezca zgarnia np adma jesli sie nada lub vipa czy premke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tjomus

Adma może niekoniecznie.

Black twierdzi, że nic nie wie nt. resetów, może jakiś błąd. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d2b90, No to niech da odrazu juz pelny reset. ale admina by dostal po zlozeniu jeszcze podania tylko ze w "platnosci" napisal by ze konkurs i my bysmy zdecydowali czy tak czy nie. a jesli nie to premium/vip. takie opcje sa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się wcześniej nie zrozumieliśmy.

Ważne, żeby admin był ogarnięty a formy płatności to już nie moja brożka, niech sobie sami ustalają.

Nie ukrywam, że wolałbym, żeby zostały przywrócone lewele. Bo generalnie z jakiej racji miałby być robiony reset?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do tego tamtu: http://cs-staraszkola.pl/propozycja-resetu-rynku-i-lvl-vt11705.htm#53813

Proszę przeczytać wypowiedź DeadP00la.

Zamykam.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...