Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

EverGreen

Skarga na Szalonego Misia

Polecane posty

Data : 18 lipca 2014 r. godzina 18:25

Oskarżyciel: Everlast. EverGreen

Oskarżony: Szalony Miś

Mapa : Jail_final

Powód/ ody : A więc tak Szalony był w ct i kazał nam iść po markerze , lecz pod markerem leżał deagle z 1 nabojem , byłem pierwszy więc go podniosłem i chcialem go wystrzelić i Szalony kazał chomiczkowi mnie zabić gdyż niby próbowałem się zbuntować i go zabić.

IP , Steam_ID: nwm jaki ma ale nick "Szalony Miś"

Dowód / ody : dowodem jest gracz o nicku "MultiKonrad" gdyż nie zdążyłem nagrać demka

Mam nadzieje że poniesie tego konsekfencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, gracz miał deagla, nie wyrzucił go to zginał, "niby leżał na markerze", nie wiem. Szliście po markerze i jak podniosłeś deagla dałem Ci spory kawał czasu na wystrzelenie, wyrzucenie ale bawiłeś się nim jakby to był jakiś eksponat. Z mojego punktu widzenia celowałeś nim we mnie, więc odskoczyłem w bok i wtedy strzeliłeś, co uznałem za nietrafiony strzał we mnie. Powiedziałem Chomiczkowi, żeby Cię zabił i tak zrobił. Skarga niesłuszna, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie sluszna

Tak Deagel był na markerze ale Miales duzo czasu na wywalenie broni, niewiem czy tak wolno przetwarzasz dane ale miales ją okolo 5 sek i nie nie wywaliles ani nie wystrzeliles lecz zaczoles celowac w szalonego misia kto normalny by cie nie zabił ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...