Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

Nareczka ziomeczky ;) GL & HF ;*

Polecane posty

Witam [...] Otóż ;p chyba to tyle z mojej przygody ze starą szkołą ;) ! Pragnę pozdrowić te osoby z którymi się fajnie gada są spoko itd ;)

Oczywiście jak kogoś tu nie ma mam go skype/gg ;) !

OczoJebnego ^_^

MastHera :) !

Black'a

Pimpa

Ksmilofa <3 Kocham cię wyzywać <3 luju xd

Flamasterka :3

Master ;3 Te twoje lipne prace ;) są tak zje**** jak moje xd

Szyberka ;) !

KarQ chodzi aż go aż tak nie znałem

Bovera

DeadP00la ! ;) !

WDSTT :3

Siwego ! :)

Demona

Forumowego Oprawczę ;3 Ten głos na ts'ie jak wbiłem do waszego room'a (bezcenny <3)

I innych ;) O których zapomniałem ! Oczywiście na JB wbiję ;) może na szkółkę też ;* Odchodzę bo ;/ mam dość tej całej sytuacji ze spinami itd. ;/ zbyt dużo nerwów zjadłem nie którym osobom i to zrozumiałem ;-( Więc ludziska ! trzymajcie się (spokojnie na ts'a wbiję :* tam czasami).

#Proszę nie zamykać tematu ;) tak przez 2 dni jak można prosić H@ / J@ / Moderatora ;) będę wdzięczny ;) Przy zamknęciu tematu nic nie piszie po prostu zamknijcie i tyle zbędne nabicie posta. ! Narka wszystkim 3majcie się ! JOŁ !

PS : Życzę powodzenia nowemu grafikowi ;) ! Tss't Popracuj nad napisami ;* ! Nareczka ;) !

#A jeszcze jedno ;) Ksmilof twój poziom intelektualny i tak sięga zera ;) ! Cya. (Te twoje 17 lat [...])

NA POŻEGNANIE :

27457861946755334487.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Zegnam Cię PanCzFanY,Nie znałem się ale cie kojarzę z pewnej Sieć nie będę pod dawał tej sieć ponieważ nie chcę dostać warna lub bana,no ale Zegnam !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...