Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TKWM

[Skarga]Emilos

Polecane posty

Witam, mam pytanie czy admin Emilos istnieje naprawdę?

Nikt go nigdy nie widzi, zauważyłem to nie tylko ja.

Albo on siedzi o godzinie 3-4 w nocy albo nie istnieje.

Ja przesiaduje na serwerze dosyć często ale go nie widać.

Nawet nie wiedziałem że taki admin jest.

[ Dodano: 2014-07-18, 14:23 ]

+ na Gametrack ma przegrane 6h ... Pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje .. wypowiedział się w moim podaniu nawet nie znając mnie pozdro dla niego ...

Powinny mu zostać odebrane prawa admina on tylko kolorem świeci na forum i niczym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje .. wypowiedział się w moim podaniu nawet nie znając mnie pozdro dla niego ...

Powinny mu zostać odebrane prawa admina on tylko kolorem świeci na forum i niczym więcej

Racja, świeci kolorem czasami dołuje wypowiedziami, a kogoś nie zna.Chyba do postów+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje .. wypowiedział się w moim podaniu nawet nie znając mnie pozdro dla niego ...

Powinny mu zostać odebrane prawa admina on tylko kolorem świeci na forum i niczym więcej

To prawda jestem ciągle na tym Serwerze Only De_Dust2 w dniach od godziny 10 as do 24 czasami z przerwami ale tego Emilos naszego nowego Admina nie widziałem,to prawda może świeci tylko kolorem niebieskim na forum,i jakim cudem ma przegrane te 6 hour w Gametrack jak patrzyłem ma na dd2.

Jak dla mnie ten Admin powinien dostać jakieś ostrzeżenie bo już mu raz pisałem na forum Emilos wbij na Serwer a on nic ....!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda jestem ciągle na tym Serwerze Only De_Dust2 w dniach od godziny 10 as do 24 czasami z przerwami ale tego Emilos naszego nowego Admina nie widziałem,to prawda może świeci tylko kolorem niebieskim na forum,i jakim cudem ma przegrane te 6 hour w Gametrack jak patrzyłem ma na dd2.

Jak dla mnie ten Admin powinien dostać jakieś ostrzeżenie bo już mu raz pisałem na forum Emilos wbij na Serwer a on nic ....!!.

Jak już jest skarga na mnie to trzeba się w niej wypowiedzieć. Tak więc, z dużego powodu moja aktywność trochę spadła, od nowego tygodnia czyt. od poniedziałku, znacznie się ona poprawi. Nie chce się chwalić, co się u mnie w domu stało, ponieważ jest to sprawa prywatna, lecz od następnego tygodnia (poniedziałku) się ona poprawi, sami zobaczycie że będzie ona znacznie poprawiona. :) Neuer.FC od Ciebie żadnej informacji nie dostałem, jak już będziecie chcieli na serwerze, to oczywiście wbije, lecz piszczcie do mnie na steam : Emilos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy rzeczywiście Twoja aktywność się poprawi. Jeżeli nie to prawdopodobnie stracisz prawa Admina. Weź się w garść:)

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...