Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KarmeleK

Sloty

Polecane posty

Może nie jest cały czas pełny lecz w godzinach południowych naprawdę ciężko o wbicie na serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, dosyc duzo osób ma vipa i premium na serwerze, ja płace za admina i vipa. Mysłałem że jak więcej slotow to wiecej graczy = wiecej premek i vipow.

Może nie zauważyłes ostatnio ile osob gra na WesternModzie, bo wgl na nim nie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, takich tekstów to nie pisze moderator forum tylko opiekun serwera, który wie jak serwer soi z chajsem, wątpię aby cię black wtajemniczał w takie sprawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, takich tekstów to nie pisze moderator forum tylko opiekun serwera, który wie jak serwer soi z chajsem, wątpię aby cię black wtajemniczał w takie sprawy ...

Tu nas Black nawet nie musi wtajemniczać, gdyż na logikę można pomyśleć że slotów za darmo nie rozdaję. Prawdopodobnie jak dacie fundusze to Black powiększy.

Pieniądze niestety nie rosną na drzewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KsMiLoF, takich tekstów to nie pisze moderator forum tylko opiekun serwera, który wie jak serwer soi z chajsem, wątpię aby cię black wtajemniczał w takie sprawy ...

Ciebie to ja bym nawet nie wtajemniczył w sprawy śmierdzące które zrobiłem dziś rano w kiblu :trol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

Co prawda Western Mod nie świeci pustkami, ale również nie jest pełny. Rzadko widuję, że serwer WM jest pełny, a wręcz nie widziałem jeszcze nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nas Black nawet nie musi wtajemniczać, gdyż na logikę można pomyśleć że slotów za darmo nie rozdaję. Prawdopodobnie jak dacie fundusze to Black powiększy.

Pieniądze niestety nie rosną na drzewach.

KarQ, ale KarmeleK ma rację. Po co ładować w serwer który stoi pusty? ;o Jak widzisz na wm przybywa vipów i premek. My gracze westermoda to widzimy, a jak ktoś jak KsMiLoF udaje "stałego gracza", to ...

I KsMiLoF radzę ci ogarnąć twoje zachowanie w stosunku do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że Black ma głowę i rozum i raczej wie co robi. I dlaczego odbiegacie od prawidłowego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KarQ, też tak mi się wydaje, lecz nie odbiegamy od tematu, tylko jak mieć kase na dodatkowe sloty :)

Może lepiej poczekajmy na decyzje Blacka, żeby tutaj już nie spamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KarQ, to jak mamy się skupić na serwerze to nw co ma na celu wypowiedź KsMiLoF'a...

Ja mówię, to co widać na gt. Wiem, że nie zależy to ode mnie który serwer jest grany, a który nie, ale na wm przydały by się te 2-3 sloty więcej. Bo są dni gdzie serwer jest bardzo grywalny a w niektóre dni słabo, np. dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten temat bo widzę że nie potrzebne spamowanie jest ...

Black'owi podeśle temat i niech się wypowie

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...