Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rozprowacz56

Uwaga dla FreeWay

Polecane posty

Mój Nick w grze: rozprowacz56

Nick Admina/Gracza: FreeWay

IP oskarżonej osoby: 195.230.113.2

Steam ID oskarżonej osoby:

Data,godzina, mapa zdarzenia: około godziny 12:50

Opis Sytuacji: Wszedłem na Spectora żeby nie było że komuś przeszkadzam bo musiałem zejść pomóc przy wnoszeniu zakupów dosłownie nie było mnie zaledwie 3 min a Admin dał mi Kicka powód: Afk mimo tego że wbiłem na specta ... ( na serwie było wolnych jeszcze 5 miejsc )

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

==========================================

Zostales wykopany przez FreeWay

Powod: "afk na poczekalni(blokada miejsc)"

Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://Cs-StaraSzkola.pl

=====================================

O co prosisz: O nic takiego wielkiego tylko żeby więcej czegoś takiego nie odwalał gracze tylko przez takiego Admina tracą dobre perki staty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer się rozwija ciągle jest 10:10 ludzie się wpychają a ty blokujesz miejsca.Każdy chce grać, i nikogo to nie obchodzi że np.jesz.Jeśli chcesz afk to wyjdz z serwera bo to nie jest 8:00 rano że jest 10 osób tylko.Na serwie nie było 5 wolnych miejsc :) graliśmy i w 3 na ts :) każdy potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... to prawda, serwer bardzo sie rozwija, a dodatkowe siedzenie na spekcie, to minus dla serwera. Mogłes na chwilę wyjsc z sewera, i zrobic miejsce dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty no dobra ale pisałem że z/w -,- ile raptem mnie nie było 3 minuty ... ile graczy tak robiło i co jakoś nikt nie miał kicka za takie coś skoro wbił na spectora ... Jakoś jak inne osoby gdy tak robią nie dostają kicka tak samo wy dobra macie admina ok rozumiem ale co macie dobry perk napiszecie z/w i wszystko jest ok mimo że też dużo osób siedzi na serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w tej chwili na serwer :) Kolega na ts mówi że nie może wejść od 5min bo full... trzeba powiększyć sloty, jeśli się zgodzisz ze zdaniem admina poproś o zamknięcie już tego tematu.Ja idę zapytać o powiększenie slotów bo wiesz co się dzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...