Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MaKi

MT2

Polecane posty

Metin jest fajny :) mam na pl 36lv smiertelke +9 z kd +4,3 riba +9 kd +4x2 sr 34, eq+6-9

bojowego :) gram jeszcze na pandorze mt2 , glador , divine , devux sw , no i to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

MaKi, Na pandorze to i ja :p Jak coś to pisz PW lub gg: 47820164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mt2 to syf dno i wodorosty a szczególnie privy chyba jedyny normalny to ravia bo idzie z kimś pogadać a nie z 12 letnimi dziećmi ale to tylko moja opinia :D

Obecnie gram w tera online całkiem fajnie m się gra tyle że 28 GB troche leży na dysku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeviSant, dokładnie metin2 to syf dno i wodorosty. A co do Terra Online to grałem fajna gra tylko jak wspomniałeś to 28GB do ściągania i na dysku zajmuje :). A wrócę jeszcze raz do metina mógł bym sprzedać konto z militarem 53lv Rib+9 sr 43 FMS+9 sr 37 oba z kd +4 łuska +9 z 3xkd +4 i resztę eq + 9 większość z bonem hp 2,5k :) to pozdro tylko zapomniałem passy. Aha militar all skille na full w postaci przywołanie i te inne pierdoły też full więc MaKi nie ma się co chwalić :)) i to na dodatek 2 takie postacie mam :)

Zpomniałem się zalogować xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Devi Sant jeszcze raz jakiś hejt dotyczący gry to dostajesz warna o wartości 2 !!

/zamykam temat zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...