Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

TaMeR

UBT może teraz dla mnie dostępne ?

Polecane posty

Imię Adam

Nick: BoveR

Wiek: 17 lat

Byłeś już w UnBan Team?: Oczywiście że byłem.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: To zależy od dnia i pory. Nie raz mogę poświęcić więcej czasu, bo mam wolny dzień, a czasem mniej bo wyjdę z kolegami / koleżankami po łazić.

Kilka zdań o sobie: Co tu można o sobie napisać? Nazywam się Adam, to już wiecie z podania. Grywam na serwerze WM, czasem na dd2. W miarę możliwości jestem opanowany, lecz jak ktoś jest nie miły w stosunku do mnie to czasem coś mu odpowiem nie miłego. Teraz mam bardzo dużo czasu wolnego, co można zaobserwować na serwerze ponieważ są wakacje. :D Interesuję się sportem, trochę kodowaniem, i czasem poeksperymentuje z grafiką. No nie wiem co jeszcze mogę napisać.

- Wiek +16, - jest

- Doświadczenie, - myślę że jest

- Minimum 100 postów na forum, - spełnione

- Staż w sieci minimum miesiąc, - no chyba będzie

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, - mam dwa ale dałem prośbę o zdjęcie ostrzeżeń - Master ://

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. - z mojej strony na pewno nie. Nie szukam na tej sieci "wrogów", chcę pomóc administracji, aby miała więcej czasu dla siebie, na robienie czegoś innego, a nie tylko patrzeć na screeny.

- Wysoka aktywność na forum. - no nie mogę powiedzieć, że aktywnością powalam na kolana, lecz jak dostanę rangę to na pewno zmieni się to o wiele. Będę dłużej siedział na forum, będę aktywny oraz pomocny.

Proszę o sprawiedliwe wypowiedzi i sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że się stara, jest aktywny, wymagania spełnia a pomoc się przyda.

Tylko unikaj konfliktów.

Jestem na TAK za okresem próbnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

- Wiek +16, - jest 

- Doświadczenie, - myślę że jest 

- Minimum 100 postów na forum, - spełnione 

- Staż w sieci minimum miesiąc, - no chyba będzie 

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, - mam dwa ale dałem prośbę o zdjęcie ostrzeżeń - Master  

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. - z mojej strony na pewno nie. Nie szukam na tej sieci "wrogów", chcę pomóc administracji, aby miała więcej czasu dla siebie, na robienie czegoś innego, a nie tylko patrzeć na screeny. 

- Wysoka aktywność na forum. - no nie mogę powiedzieć, że aktywnością powalam na kolana, lecz jak dostanę rangę to na pewno zmieni się to o wiele. Będę dłużej siedział na forum, będę aktywny oraz pomocny. [/code]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że się stara, jest aktywny, wymagania spełnia a pomoc się przyda.

Tylko unikaj konfliktów.

Jestem na TAK za okresem próbnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Tak, spełnia wymagania po podaniu można wnioskować, ze jest ogarnięty. To co sam napisał aktywnością nie powala na kolana ale myślę, że to się poprawi.

Okres próbny dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wielkie TAK dlaczego?, ponieważ jest mało ub-team i nie tylko z tego powodu jestem jeszcze na tak, bo on jest miły wobec innych,ogarnięty,i nie dość, że fajnie się z nim rozmawia na ts3 i po prostu jest to fajny chłopak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...