Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aer0

Ponowny Temat o UB tym razem Mam dowody

Polecane posty

Twój nick z gry:Aer0

Twój SteamID:BRAK

Twoje IP:83.11.27.52

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 13 lipca 2014 20/21

Powód bana: ss'y Powodem bana było Idź na swoją serwerownie (WHAT?) ://

Piter zabrał mi także Strażnika .. Nie wiem skąd wziął takie informacje że mam Adma na innym servie lub jakieś podobne stanowisko.

Link do screenów

Kod:

http://speedy.sh/cqscT/BAN.JPG

Zaraz Ziołek wbije i zaświadczy żę nie mam Opiekuna ani nic podobnego co pisaliścię w poprzednim temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda Aer0 zrezygnował z opiekuna serwera. A w ogóle dla czego dostał bana na tydzień??? Nie polecał innego serwera tylko się pytał pitera czemu mu zabrał strażnika. moim zdaniem nie powinien go banować na tydzień. z powodem idź na swoją serwerownie nic złego nie zrobił nie polecił po prostu ktoś piterowi na kablował że ma gdzieś administratora. Ale to nie jest nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego już tutaj nie zagrasz, nie oszukuj miałeś tam opiekuna serwa podczas, gdy miałeś Strażnika na naszym Jailbreku, nie masz co kłamać, sam prosiłeś mnie o wgranie wam paczki na serwa. Druga sprawa otrzymałeś ode mnie przed chwilą bana premanentnego za Aktywnego bana, którego dał Tobie H@ Piter na cały tydzień, a otrzymałeś go 13 lipca. Przykro mi i nie zasługujesz na Unbana, ani na to, żeby pełnić tutaj na naszmy JB jakąkolwiek funkcje. Nie pisz już żadnych tematów o UB bo Tobie już to nic nie da, zachowałeś się nieodpowiedzialnie, sprawę Piter już wyjaśnił i nie wiem po co piszesz to samo skoro nic to nie da, a te informacje odnośnie skąd piter je otrzymał to ode mnie na pw wszystkie dowody mu pokazałem, Ziolek był na serwie to zadałem mu pytanie, "czy Aero jest opiekunem serwa z tobą ?", a Ziołek odpowiedział, że TAK. To dla pitera był wystarczalny dowód. Sprawa moim zdaniem do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już było wyjaśniane, panu już dziękujemy.

P.S - Kolejny taki temat będzie nagradzany warnem.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...