Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
Aer0

Ponowny Temat o UB tym razem Mam dowody

Recommended Posts

Twój nick z gry:Aer0

Twój SteamID:BRAK

Twoje IP:83.11.27.52

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 13 lipca 2014 20/21

Powód bana: ss'y Powodem bana było Idź na swoją serwerownie (WHAT?) ://

Piter zabrał mi także Strażnika .. Nie wiem skąd wziął takie informacje że mam Adma na innym servie lub jakieś podobne stanowisko.

Link do screenów

Kod:

http://speedy.sh/cqscT/BAN.JPG

Zaraz Ziołek wbije i zaświadczy żę nie mam Opiekuna ani nic podobnego co pisaliścię w poprzednim temacie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda Aer0 zrezygnował z opiekuna serwera. A w ogóle dla czego dostał bana na tydzień??? Nie polecał innego serwera tylko się pytał pitera czemu mu zabrał strażnika. moim zdaniem nie powinien go banować na tydzień. z powodem idź na swoją serwerownie nic złego nie zrobił nie polecił po prostu ktoś piterowi na kablował że ma gdzieś administratora. Ale to nie jest nic złego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolego już tutaj nie zagrasz, nie oszukuj miałeś tam opiekuna serwa podczas, gdy miałeś Strażnika na naszym Jailbreku, nie masz co kłamać, sam prosiłeś mnie o wgranie wam paczki na serwa. Druga sprawa otrzymałeś ode mnie przed chwilą bana premanentnego za Aktywnego bana, którego dał Tobie [email protected] Piter na cały tydzień, a otrzymałeś go 13 lipca. Przykro mi i nie zasługujesz na Unbana, ani na to, żeby pełnić tutaj na naszmy JB jakąkolwiek funkcje. Nie pisz już żadnych tematów o UB bo Tobie już to nic nie da, zachowałeś się nieodpowiedzialnie, sprawę Piter już wyjaśnił i nie wiem po co piszesz to samo skoro nic to nie da, a te informacje odnośnie skąd piter je otrzymał to ode mnie na pw wszystkie dowody mu pokazałem, Ziolek był na serwie to zadałem mu pytanie, "czy Aero jest opiekunem serwa z tobą ?", a Ziołek odpowiedział, że TAK. To dla pitera był wystarczalny dowód. Sprawa moim zdaniem do zamknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...