Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KiLLeR

Podanie

Polecane posty

Imię: Norbert

Nick: MoTyW 4 fun

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs`a: Kilka lat.

Byłeś już administratorem serwera?: Tak

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 6-7

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): Niestety, ale nie.

Posiadasz działający mikrofon: Tak.

Płatność (SMS/ Przelew): SMS

Dlaczego ty?: Ponieważ na serwerze jest mało adminów, a cziterów pełno. Chciałbym wprowadzić na serwer ład i porządek. Myślę, że dacie mi szansę na okres próbny :).

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG: 50961958

PS: Podanie piszę w imieniu brata, ponieważ mamy te same IP i nie chciałbym dostać bana na forum i stracić swoje stanowisko :/. Może i nie posiada steama, ale jest ogarnięty, jeśli chodzi o czity to odróżnia ich od dobrych graczy. Może czasami mu się zdarzy kogoś zbyt pochopnie oskarżyć, ale jesteśmy tylko ludźmi :). Nie każdy jest idealny. Z góry od razu mówię, że będę odpowiadał za niego na serwerze. Będę patrzył na to jak adminuje itp. Może i nie adminował jeszcze u nas, ale jest godny zaufania. Ręczę za niego, że nie będzie z nim problemów :). Oczywiście jak był by problem to z bratem byśmy korzystali z mojego konta, a jeśli nie, to by brat sobie założył :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie piszę w imieniu brata

A to brat sam podania nie umie napisać a chce być adminem?!

Na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to brat sam podania nie umie napisać a chce być adminem?!

Na nie.

Pisze ja, bo to jest moje konto !! A on nie ma konta na forum !! Jeśli nadal nie rozumiesz zapraszam na gg lub pw to Ci all wytłumaczę...

@EDIT

FlamasteR pomyśl zanim coś napiszesz... Może on ma taki głos? Pomyślałeś o tym? Zdaje się, że nie, więc nie obrażaj go, jeśli go nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie więcej niż jednego konta na stronie z tego samego adresu IP (tego samego komputera), dozwolone jest jedynie w sytuacji, gdy z danego komputera aktywnie korzysta ze strony więcej, niż jedna osoba.

Ten twój brat to jakiś 12 latek jak się odezwie

Na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na małe TAK.

+ ma przegrane te 20h

+ mało adminów

+ wiek

- brak steam

Nie wiem co na to rozwiązanie powie H@, jednakże ja przed ewentualnym dodaniem admina poszedł na rozmowę na TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze ja, bo to jest moje konto !! A on nie ma konta na forum !! Jeśli nadal nie rozumiesz zapraszam na gg lub pw to Ci all wytłumaczę...

@EDIT

FlamasteR pomyśl zanim coś napiszesz... Może on ma taki głos? Pomyślałeś o tym? Zdaje się, że nie, więc nie obrażaj go, jeśli go nie znasz...

To może najwyższy czas aby założyć konto?

- micro po mutacji!

Z cytatu Flamastra wynika, iż Twój brat może mieć tutaj konto, więc problemu nie widzę.

I tak, proszę napisz mi na priv, czemu Twój brat chce być adminem servera, na którym nie ma konta; bo dalej nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Nie, co z tego, że ma marne 20h w GT, jeżeli na forum nawet nie potrafi konta założyć? Jak będzie potrzeba z nim pogadać to jak?, skoro nie ma konta, ani steam?

PARODIAAAA

@EDIT

Oj botku jeden killerku, z tym twoim braciszkiem grałem na WM i co chwila widziałem, jak przeklinał, że nie robię ssów, choć gracz grał czysto, albo sam osądzał mnie o cheaty, wyzywał i mi ubliżał. Wiec nie pierdziel mi tutaj głupot i nie siej fermentu, że go nie znam, bo zdążyłem poznać jego obliczę. Moim zdaniem cała twoja rodzina która gra w Cs nie nadaje się na stanowisko wyższe niż "Użytkownik forum".

PS. Ta sama krew, widać, że jesteście rodzeństwem.

PS2. Nie mszczę się, tylko próbuję wybierać wykwalifikowaną kadrę na odpowiednie stanowiska. A nie... to, że nie ma adminów nie znaczy, żebyśmy brali pierwszych lepszych bo uiszczą wpłatę na server.

PS3. Załamujesz mnie killerku :facepalm::frustgrey:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Nie, co z tego, że ma marne 20h w GT, jeżeli na forum nawet nie potrafi konta założyć? Jak będzie potrzeba z nim pogadać to jak?, skoro nie ma konta, ani steam?

PARODIAAAA

Za co Ty się kurna mścisz ??!! Nawet go nie znasz, nie grasz na Cod, to po co się wypowiadasz ?? Żeby nibić bezsensownego posta. Ogarnij się. No to konto sb założy ;). A na razie nie ma niestety steama, ale jest gg. Załamujesz mnie już Demonku :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Killer

Ty też do stałych bywalców na COD nie należysz. Pare wejść o niczym nie świadczy.

Demon go nie zna, ja go nie znam, na forum nikt go nie zna. A powinno być wręcz na odwrót.

A to, że ma gg... hmm... ja mam paszport polsatu to może zostanę H@?

P.S- czekam na pw z wyjaśnieniami- objaśnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

+/-20h

+/- wiek niby ok ale co po wieku jak nie wiemy czy ogarniasz 

-konto na forum a raczej jego brak

-steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech chłopak założy swoje konto, do tej pory podanie jest bez sensu ( 2 użytkowników na 1 koncie).

NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...