Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

[Ciekawostki]Urgot

Polecane posty

Ciekawostki - Urgot

OGÓLNIE:

1. Urgot został zaprojektowany przez Geeves’a oraz Issfire’a.

2. Urgot prawdopodobnie jest poprawioną wersją bohatera, który nigdy nie wszedł do gry, a można było go znaleźć w plikach gry.

3. Urgot był pierwszym bohaterem ujawnionym na łamach “The Journal of Justice”, zanim został oficjalnie potwierdzony.

4. Taniec Urgota jest powiązany z zwycięskim tańcem Kirby’ego.

KWESTIE:

1. Kpina Urgota “Fear? No, I am the mindkiller.” jest odniesieniem do powieści Franka Heberta, która zaczyna się od słów “I must not fear, fear is the mindkiller…”

SKÓRKI:

1. Skórka Butcher Urgot jest nawiązaniem do Leatherface z filmu Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną.

2. Skórka Crabgot Urgot jest odniesieniem do wielkiego kraba w Genji: Days of the Blade, który stał się popularnym internetowym memem.

4. W spotlight’cie Nautlisa, w okolicach 2:50, w lewym górnym rogu można zobaczyć Mecha Urgota. Rzeczywiście jest to Battlecast Urgot.

5. W arcie Battlecast Urgot, w tle widoczny jest miecz Garena wbity w ziemię.

6. Urgot dzieli temat skórek “Battlecast” razem z Battlecast Xerath oraz Battlecast Cho’Gath.

Specjalnie dla Arcymistrza, który mainuje tą postać :) Trochę zajęło mi to pisanie Więc myślę że jakoś zostanie mi to wynagrodzę reputacją :p

apfn2w.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...