Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Aer0

UB .. Ban sam nie wiem za co. Aer0

Polecane posty

Twój nick z gry:Aer0

Twój SteamID:BRAK

Twoje IP:83.11.28.201

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 13 lipca 2014 20/21

Powód bana: ss'y Powodem bana było Idź na swoją serwerownie (WHAT?) ://

Piter zabrał mi także Strażnika .. Nie wiem skąd wziął takie informacje że mam Adma na innym servie lub jakieś podobne stanowisko.

Link do screenów

http://speedy.sh/cqscT/BAN.JPG

(Proszę o dowód że mam inną sieć ).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu miałem skype :D i zamazałem myślę że to nie jest taki problem ? jak jest to mogę dać czystego ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że PiTeR bez powodów nie zbanował. Poczekaj na jego argumenty. Na pewno wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra Ty już tu nie kituj sam mi się Ziolek chwalił, że macie serwer JB ale zmieniliście na Only DD2 podajże, a Ty jeszcze mnie prosiłeś o to, żebym wam wgrał czapki na serwer bo nie potrafiliście. Poczekasz sobie jeszcze trochę aż Ci się ban skończy ale strażnika już moim zdaniem nie dostaniesz. No to tyle ode mnie sprawa moim zdaniem do zamknięcia. (a te informacje dostał ode mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co piszesz. Chcesz zrobić z kogoś głupiego?? Dowody są. Aero opiekun serwera :D Znudził się strażnik?? A do bana to nie będzie ub i do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaku, nikt tutaj Ciebie na siłę nie trzyma. Masz swój Serwer, który nie należy do Naszej Sieci, to graj na nim. Albo jedno albo drugie. Złamałeś wymóg bycia Strażnikiem więc został Ci on odebrany. Po co to spinanie 4liter i bezsensowne nabijanie posta jeśli nic w tym nie wskórasz. Takich osób nam nie potrzeba.

Nie trzeba mieć za dużo inteligencji by zobaczyć co się dzieje. Sam pytałeś się mnie na GG jak robiłem Serwer i czy mam jakieś paczki. Można nawet zrobić screna jeśli nie pamiętasz. Ale na co? Jak jest np taki fokus, admin Serwera, nie byle kto, wraz z którym i innymi Adminami orzekliśmy twój upadek i decyzję o odebraniu praw z powodu naruszenia zasad.

Z tego co pamiętam, bana dostałeś za spamienie na say czemu nie masz funkcji strażnika. Grając nie mam czasu na tłumaczenie, zrobiłeś błąd i cię to kosztowało utratą Strażnika. Dodatkowa twoja nie wiedza poskutkowała banem.

Decyzji Admina i wyższych sfer nie powinno się dyskutować na Serwerze. Takie dodatkowe info. Od tego masz Forum. Ale po co wgłębiać się w temat, jeśli tak czy siak nie dostaniesz ,,2 szansy'', bo nas zawiodłeś. Nie pierwszy ty taki w Naszej karierze, więc nie masz się czym martwić. Wielu było już takich co popełnili na moim Serwerze błąd, a później z podkulonym ogonem chcieli np. zwrot Admina, że niby się poprawią, że niby są fajni. Graj sobie gdzie chcesz, ale u nas szczęścia już nie szukaj.

Sprawa wyjaśniona.

Do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...