Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DarkShield

Kill Hostów

Polecane posty

Siemka nie wiem czy moge tu to napisać jak nie proszę o przeniesienie mnie do odpowiedniego działu.

Mój problem polega na tym że jak ktoś na serverze zabije hosty cs przestaje działać.Czasami ale to rzadko(bardzo rzadko) jest tak że przez 1 mapkę jak ktoś zabije hosty mogę grac

dalej bez szwanku. Odpowiedzi mile widziane tylko nie mówcie re instalka od razu może to jakiś plik czy coś.

qrenwn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... mam ten sam problem, że od razu laguje cs.....

A propo hostow, fajnie by było jak ktos zabije hosta, to od razu kick (za zabicie hosta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem występuje na non steamach, na razie nie znalazłem rozwiązania.

Polecam zakupić oryginalną wersję gry i pożegnać się z wieloma błędami występującymi na non steamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Black mówi, bardzo często się zdarza, że gracze Non Steam'owi mają problemy właśnie takie jak opisał kolega wyżej lub inne. Jedynym rozwiązaniem jest zakup oryginalnej wersji 1.6 lub poszukanie lepszej, zawierającej mniej błędów wersji Non Steam'owej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla imbecyli którzy specjalnie zabijają hosty, taki kick jest dobry, natomiast gorzej jak ktoś niechcący zabije hosta np granatem lub gdy przeciwnik się za nimi schowa.

A może jest taka możliwość, żeby wprowadzić opcję, że tak jak nie można zabić członka swojej drużyny, tak samo CT nie może zabić zakładników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black nie rozumiem warna od cb główny wątek posta to kill hostów i problemy z nimi związane przecież nie napisze cs wylacza sie podczas zabijania hostów.Temat wyłącznie o hostach aż taki odskakujący od tematu on nie jest. :/

qrenwn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...