Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

-kurw!eL

Propozycja

Polecane posty

Witam, od niedawna została usunięta możliwość wpisania "kill" w consoli, jestem za dodaniem jej ponownie ponieważ, na serwerze nie zawsze może być administrator i jak ktoś przez przypadek wpadnie za txt, nie może wpisać kill'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak ktoś uczciwy się przez przypadek uleczy, to już kill'a nie wpisze, musi robić reconnecta, a mało kto robi reconnecta. Jestem za dodaniem z powrotem tej komendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest dobrze, że nie ma tego killa, ponieważ jest chowany, czy ganiany jakakolwiek zabawa i gdy już CT musi zabić TT to bez namysłu TT wpisuje killa. Owszem robiłem tak nie raz :pp ale inni też tak robili, dlatego jestem za tym, żeby nie dodawać spowrotem tego killa. Piter właśnie z tego powodu go usunął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funkcja zbędna. Bywało że ktoś czasami wpisał specjalnie kill'a na początku rundy i wtedy CT nie mogło dać zabawy. Po za tym usunęło to takie problemy jak kill na życzeniu i wyżej wspomniane pisanie kill'a bez namysłu. Nie widzę dobrych argumentów by tę komendę zwrócić, gdyż jest nie potrzebna.

To że nie ma zawsze Admina/Strażnika na Serwerze to jest inny problem więc zapraszam do składania podań. Po za tym jest funkcja wyjście z Serwera, jeśli ktoś taki wpadnie za TXT to może to zrobić. Leczenie nic nie ma do tego, za to jest ban.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...