Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KsMiLoF

MastHer koniec z UBT chyba

Polecane posty

Nick oskarżonego: MastHer

Nick oskarżyciela: KsMiLoFF

Powód skargi: Nasz fenomenalny użytkownik rangi UnBanTeam nie robi nic . Jego aktywność w dziele UBT zanika z dnia na dzień a o umiejętnościach nie wypowiem się . A stara się o admina już na 2 serwerze teraz na BB ( Dobrze że odrzucono ) .

Dowody: Dowody Dowody nie trzeba można wejść w dział UBT i sprawdzić jego aktywność w tym dziale a aktywność na forum taka sama pewnie . Dziś był parę minutek .. Przyszedł podanie złożyć wyszedł potem wrócił sprawdzić czy przyjęli to bezsensowne podanie

Czego oczekujesz:Odebranie rangi UnBanTeam komuś innemu przyda się ta ranga komuś ogarniętemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksmilof ... nie wiem skąd masz rangę UBT skoro tak się z nią pożegnałeś... Idiotyzm się rzeszy coraz bardziej ;) Skarga słuszna ;/ gdyż za mała aktywność w dziale UBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksmilof ... nie wiem skąd masz rangę UBT skoro tak się z nią pożegnałeś... Idiotyzm się rzeszy coraz bardziej ;) Skarga słuszna ;/ gdyż za mała aktywność w dziale UBT.

Niech ciebie to nie interesuję skąd ja mam range znowu i skąd cinek ma H@ :) za chwilę będe miał moderatora ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spk zobacz sobie że mam przerwę zgłosiłem do końc tyg bo do pracy chodzę a i I mam karę na kompa do niedzieli. Modek proszęzzamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo ni obchodzi twoja kara na kompa to nie trzeba było pyskować do rodziców i by nie było kary i modek nie zamknie :)

I twoja nieobecność skończyła się "Bo do końca tygodnia " A tydzień kończy się w sobotę . . I przy okazji jak nawet miałeś kompa i byłęs na forum to gówno robiłeś taka prawda więc i tak ranga ci się nie należy . Porównaj sobie moje dawanie UB i twoje ... z KarQ musimy całą robotę odwalać bo ty paniczu jeden nie masz co robić na forum ..

Na twoje miejsce wejdzie ktoś to potrafi posługiwać się dobrze UBT i ogarnia temat lepiej niż ty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo ni obchodzi twoja kara na kompa to nie trzeba było pyskować do rodziców i by nie było kary i modek nie zamknie :)

KsMiloF, ale MastHer ma przerwę ;). Skarga z tego powodu nie słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer ty się ani na UBT nie nadajes ani na admina dawno powinieneś wylecieć ale trzymają ciebie nwm po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...