Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Czak

Prosze o wyjasnienie

Polecane posty

Zacznę od tego ze ten typek zna hasło pisał na czacie ze ma premkę a i oczywiscie gra na wh bo to nie moje staty ja takich nie wyciagne to jest nie mozliwe BLACK mowiles ze nie ma mozliwosci wejscia na konto. Hasło znalem ja i ty i nie wiem czy sie wyswietla adminom. Na innych serwach nie. W tym wypadku 1 SWAG to bylem ja. Prosze o danie SS temu gosciowi LUB JEZELI TO MOZLIWE DANIE MU BANA CFG A MI BLACK TEN LVL NA INNY NICK ale nie wiem czy tak sie da :C Dołączam zdjęcie

http://www4.zippyshare.com/v/68297380/file.html

A z tego co wiem to tak sie da bo sa farbki do kupienia wiec to zalezy od head admina

EDIT: http://www62.zippyshare.com/v/77790540/file.html

BLACK wpisuje to haslo co ty mi dales ale sie okazuje ze tamten koles ma premke.... Wytlumacz mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWAG ty się zawsze ze mną witasz co nie?? a ja widziałem dzisiaj jakiegoś typa o nicku SWAG no nw czy to byłeś ty czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie byłem ja. Ja bym sie przywital potem bym cos pisal i cie ciagle rozpraszal :D Ja nie grałem 2 dni i mialem z 169 lvl`a 176 lvl

[ Dodano: 2014-07-14, 17:06 ]

Wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha aha rozumiem.W tedy napisałem zw ide na forum bo z twoich ss-ów ip chciałęm zobaczyć ale jak wszedłem na serwer już was nie było >< xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWAG Co ma Dark Zrobić jak ktoś tam wykupił premke ?? Nic ci nie pozostanie tylko zmiana nicku i wykupienie odrazu vipa żeby nikt ci na nick nie wchodził -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lub możesz poczekać jak temu gościowi skończy się premium i wtedy szybko wbić na swój nick i wykupić premium

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...