Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
KarQ

Mount & Blade: Warband dostępny za darmo!

Recommended Posts

Mount & Blade: Warband dostępny za darmo, ale tylko w ten weekend!

Tym razem na platformie Steam dostępna jest za darmo gra Mount & Blade: Warband. Niestety promocja trwa tylko do godziny 22:00 w niedzielę, więc warto się pośpieszyć.

Wydawcy gier coraz rzadziej udostępniają wersje demo swoich produktów i praktycznie jedyną, legalną możliwością sprawdzenia danego tytułu są promocje umożliwiające nam pogranie tylko przez określony czas. Mimo iż w przypadku Mount & Blade: Warband producent nie postanowił pójść za obecnymi, dla wielu chorymi trendami i wydał wersję demonstracyjną, to warto skorzystać z obecnej promocji w sklepie Steam i sprawdzić pełną wersję, która oferuje większe możliwości.

g_-_-x-_-_-_56341x20140711124415_0.jpg

Mount & Blade: Warband jest pierwszym, samodzielnym dodatkiem do cieszącej się dużą popularnością gry Mount & Blade. W tej części polepszono sztuczną inteligencję, rozbudowane zostały możliwości dyplomatyczne, dzięki czemu teraz zyskujemy większą kontrolę nad naszymi jednostkami. Poprawiona została oprawa graficzna, oprócz tekstur w większej rozdzielczości, dodane zostały efekty specjalne. W Mount & Blade: Warband pojawił się tryb rozgrywki sieciowej, który pozwala na pojedynki między 64 graczami na jednej mapie. Producent oddał nam do dyspozycji siedem rożnych trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy między innymi Deathmatch oraz Capture the Flag.

>>>TUTAJ macie wymagania sprzętowe i krótki Trailer z gry. Polecam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...