Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

[Ciekawostka]Brand

Polecane posty

Jako iż ostatnio nic nie wrzucałem, postanowiłem napisać coś o postaci "Brand"

Ciekawostki - Brand

OGÓLNIE:

1. Brand został zaprojektowany przez Coronach’a.

2. Brand po duńsku, holendersku, niemiecku oraz szwedzku oznacza między innymi “płomień/ogień, “palić się” oraz “spalony”.

3. Brand jest drugim bohaterem z motywem ognia, pierwszym jest Annie.

4. Umiejętność Brand’a, “Sear”, ma podobną animacje w grze jak autoatak Annie.

5. Postać Brand’a może być zainspirowana Ignus’em z Planetscape: Torment. Oboje są czarodziejami posługującymi się żywiołem ognia, palącymi swoich wrogów oraz istotami, które straciły swoje człowieczeństwo.

KWESTIE:

1. Jeden z cytatów Zombie Branda brzmi “Every day I’m Shambling.”. Jest to odniesienie do piosenki Party rock Athem zespołu LMFAO, gdzie pojawia się następujący wers – “Every day I’m shuffling”.

2. Tekst Zombie Brand’a “Not easy being green…and dead” jest odniesieniem do piosenki śpiewanej przez Kermita Żabe w Muppet Show. Piosenki nazywa się “Bein’ Green”.

SKÓRKI:

1. Pierwotna nazwa skórki “Vandal Brand”, brzmiała “Biker Brand”. Skin ten był inspirowany postacią Ghost Ridera, bohatera komiksów Marvela.

2. Apocalyptic Brand może być nawiązaniem do sagi Fallout, serii gier o tematyce postapokaliptycznej.

3. Crycore Brand bardzo przypomina Mr. Freeze z uniwersum Batmana.

4. Zombie Brand był pierwszym legendarnym skinem do Branda. Zmienione zostało u niego praktycznie wszystko, zaczynając od mówionych kwestii, a kończąc na animacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...