Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

WDSTT

[UnBanTeam]WDST

Polecane posty

Imię:Mateusz

Nick:WDSTT

Wiek:14, ale wiek to nie jest wszystko. Gimby są czasem bardziej ogarnięte od dorosłych, a rangę przecież zawsze można mi odebrać.

Byłeś już w UnBan Team?:Byłem, miałem okazję nawet tutaj być w szeregach UBT

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom:3 godziny ?Są wakacje więc można sobie posiedzieć.

Kilka zdań o sobie:Pewnie większość mnie zna, tak więc interesuję się piłką nożną, bieganiem, muzyką AMXX oraz grami komputerowymi. Lubię popykać na Only DD2 naszej sieci, jak i innych modach Udzielam się tutaj od Października zeszłego roku, kiedy jeszcze dołączyłem tutaj z serwerem BF2, którego obecnie już nie ma. Myślę, że przez ten czas dośc dużo osób mnie poznało. W razie niepewności nie podejmuję decyzji pochopnie. Zasięgam po pomoc innych osób, by nie wynikła z tego żadna klapa. Staram się również pomagać innym użykownikom tej sieci. Posiadam tutaj rangę Gamera i moim zdaniem dotychczas spisuję się całkiem nieźle. Black wie że można mi zaufać i nigdy żadnej szansy nie przepaściłem.

Wymagania :

- Wiek +16, Jak już pisałem wyżej nie mam 16 lat lecz 14. Ale tacy w moim wieku są bardziej ogarnięci czasem od dorosłych :) . A rangę zawsze przecież można mi odebrać.

- Doświadczenie, Jest, kilkakrotnie posiadałem tą rangę, oraz nawet na tej sieci.

- Minimum 100 postów na forum, Jest

- Staż w sieci minimum miesiąc, Jest

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, Brak

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. Mam na pieńku z jedną osobą ale nie rozgrzebujmy tego. Nie mam konfliktów, nie ukrywam czasem się pokłócę z jedną osobą ale to nic poważnego.

- Wysoka aktywność na forum. Jest.

Pozdrawiam tych co znając życie będą mnie krytykować :*Składam Podanie po to by pomóc ogarniać Ss'y bo obecne UBT sobie nie radzi bo ile ludzi czeka na sprawdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

1,5 podpukty nie spełniane ( to 0,5 to w konfliktach jednak coś jak napisałeś jest na rzeczy) ;) Sorka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE

-Wiek (Rangi typu mod ubt itp będą od 17 to tym bardziej nie )

WDSTT - nie wypowiadaj się w swoim podaniu ... Wiemy jaka była sprawa i my to przyjmujemy do rzeczy

MastHer-Na twój temat dużo do powiedzenia jest i o twoich umiejętnościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już tu byłeś i modkiem i UBTeam ale po tym co ostatnio się działo muszę dać NIE.

Jeżeli jest w wymaganiach wiek +16 to wiek MUSI być +16. Nie powinno być wyjątków. A dawanie komuś rangi na zasadzie "można mi przecież odebrać" jest jak dla mnie bezsensowne.

Nie przesadzajmy, ludzie nie czekają aż tak długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już tu byłeś i modkiem i UBTeam ale po tym co ostatnio się działo muszę dać NIE.

Jeżeli jest w wymaganiach wiek +16 to wiek MUSI być +16. Nie powinno być wyjątków. A dawanie komuś rangi na zasadzie "można mi przecież odebrać" jest jak dla mnie bezsensowne.

Nie przesadzajmy, ludzie nie czekają aż tak długo..

I teraz coś od siebie

miałeś prawie wszystkie rangi odeszłes proste moim zdaniem nie powinno się już tobie szansy dawać

( nwm czy z tymi rangami. czy odeszłeś czy straciłeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer, Nie wiesz to nie wtrącaj czterech liter. Odszedłem bo musiałem załatwić sprawy w życiu prywatnym bo się wyprowadzam oraz w szkole więc się zamknij jeśli nie wiesz o co chodzi. Ciesz się że masz wgl swoją rangę UnBanTeam ponieważ jesteś tak doświadczony że o boże .. "Za późno zacząłem nagrywać demko" :facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przykrością stwierdzam iż jestem na Nie. Rozumiem miałeś problemy prywatne każdy je ma ale mieć wszystkie rangi i potem je stracić :/. Ale masz u mnie duży plus a to Nie jest takie malutkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...