Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Emilos

Podanie Emilos.

Polecane posty

Imię: Emil.

Nick: Emilos.

Ile masz lat: 17

Ile grasz w cs`a: 5 lat z przerwami.

Byłeś już administratorem serwera?: Tak, byłem nie raz administratorem serwera oraz raz posiadałem swój własny serwer.

Znajomość amxx w skali od 1do 10: :7-8/10.

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561197964052951

Posiadasz działający mikrofon: Tak, posiadam działający mikrofon i bardzo często go używam. :p

Płacisz SMS/ przelewem: Mogę zrobić reklamy, ale oczywiście jeśli opiekun będzie potrzebował składki na serwer, zawsze się coś wykombinuje. :D

Dlaczego ty?: Bardzo często jestem na serwerze, nie raz trafiłem na sytuację gdzie cziter biegał po serwerze, a żadnego admina na forum ani na serwerze nie było. Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera, gdzie cziterów przez naszą pracę będzie coraz mniej. Chciałbym dołączyć do wspaniałem administracji i budować serwer. :)

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: PW na forum. Steam: Emilos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na tak, ponieważ trzeba administratorów na serwer, a coraz mniejsza jest aktywność stałych adminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na tak, ponieważ trzeba administratorów na serwer, a coraz mniejsza jest aktywność stałych adminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ponieważ trzeba administratorów na serwer, a coraz mniejsza jest aktywność stałych adminów

Jestem tego samego zdania co Kolega. Myślę , że sobie poradzi. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...