Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szalony Miś

Skarga na +++Chomiczek+++

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): Okolice 19:00, 10 lipca

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Szalony Mis

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): +++Chomiczek+++

Mapa (Miejsce akcji): jail_akd_snowyday

Powód/ody (Podaj powód skargi): Opiszę sytuację. 6 minut do końca mapy, ja mam życzenie, jutro freeday, a w poniedziałek kd z życzenia. Chomiczek uparł się, by dać kd i gdy wybrałem życzenie (oczywiście liczył mi czas na jego wybranie :p) zeskoczył z wysokiego punku (nie wiem dokładnie skąd, nie patrzałem) i zabił się tłumacząc "niechcący, spadochron się zaciął". Wnoszę (xd) o ostrzeżenie dla tego pana, jakże zastanowienie się nad nim, kolega w ogóle nie zna podstaw AMXX i od dnia otrzymania rangi pyta na serwerze "jak wejść w amxmodmenu, jak zrobić vote, jak pisać na psay (on to pisał inaczej)" i multum innych przypadków. Polszczyzna strażnika również powala na kolana, a mimo to zwraca innym uwagę o ich błędach. I te jego kicki, trzykrotnie dostałem kicka z powodem AFK, za nie bycie AFK, Chomiczek nie umie dać innego powodu kicka...

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): 188.47.18.42 Nonsteam ZmienneIP

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): ostatnie 6-7 minutdownload

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga oczywiście słuszna. Pierwsze co napisał kiedy dostał strażnika to "podajcie bind na amx". To są chyba jakieś żarty. Kolejne:niesprawne mikro-niejedna osoba potwierdzi. Do tego dochodzi niejednokrotna obraza adminów i graczy. Strażnik ma pomagać w pilnowaniu porządku. Ten strażnik pomaga w spamowaniu na adminsay'u. Nie zna regulaminu. Napisz po co ci ten strażnik jak i tak nic nie robisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zamiast walczyc to uciekales przedemna to sie zabiłem spadajac.

po 2 mixer nie pytałem sie "jaki biind na amx" tylko na jaaki przycisk macie bind na amx

po 3 mixer jestem ciekawy kto spamoje ciagle mam od cb jakies pw na cs czy cos nwm jak to ujac z trescia "cytrynkomen"

po 4 mixer nwm co ci sie nie podoba masz do mnie fochy niewiadomo oco wyzywasz mnie co dziennie poniżasz mnie i to dlatego ze dostałem straznika chlopie Ogarnij sie wrescie !

( http://scr.hu/1faf/zhdq5 )

ps.Skarga sluszna zabiłem sie na ppojedynku spadając przed cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zamiast walczyc to uciekales przedemna to sie zabiłem spadajac.

po 2 mixer nie pytałem sie "jaki biind na amx" tylko na jaaki przycisk macie bind na amx

po 3 mixer jestem ciekawy kto spamoje ciagle mam od cb jakies pw na cs czy cos nwm jak to ujac z trescia "cytrynkomen"

po 4 mixer nwm co ci sie nie podoba masz do mnie fochy niewiadomo oco wyzywasz mnie co dziennie poniżasz mnie i to dlatego ze dostałem straznika chlopie Ogarnij sie wrescie !

( http://scr.hu/1faf/zhdq5 )

ps.Skarga sluszna zabiłem sie na ppojedynku spadając przed cele

1.To nie powód do zabijania się.

2.Ty myślisz ?? Pytasz się zwykłych graczy pod jakim przyciskiem zbindowane amxmodmenu. BRAWO

3.Gdzie dowody?

4. Na ss-ie potwierdzasz , że umiesz tylko spamować. Gdybyś coś robił na serwerze to bym nic nie pisał. Na ss-ie jest obraza z twojej strony jak i z mojej. :)

P.S. Niejednoktotnie wyzywał mnie od pał na TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Tak wiem

2 Pytałem sie ciebie

3 a gdzie ty masz dowody to ty to zaczoles

4" Gdybyś coś robił na serwerze to bym nic nie pisał." po 1 tymi spowami sie przyznałes po 2 to jak ktos puszcza hlss/hldj ja mam go kick'owac 20 razy na mape czy jak jest admin (czyli ty) nie mozesz mu dac bana na 5 min ? i jak niby "nic nie robie" to to jest powód byś mi spamował caly dzien "cytrynkomen" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Pytałem sie ciebie

2 a gdzie ty masz dowody to ty to zaczoles

3" Gdybyś coś robił na serwerze to bym nic nie pisał." po 1 tymi spowami sie przyznałes po 2 to jak ktos puszcza hlss/hldj ja mam go kick'owac 20 razy na mape czy jak jest admin (czyli ty) nie mozesz mu dac bana na 5 min ? i jak niby "nic nie robie" to to jest powód byś mi spamował caly dzien "cytrynkomen" ?

1.Szalony potwierdzi że napisałeś to na adminsay'u. Teraz się nie wykręcaj.

2.Co zacząłem ??

3.Do czego się przyznałem? Jak nie umiesz/niechcesz kick'owac to napisz szanowny chomiku na u@. Z resztą ty także masz pilnować porządku to w czym widzisz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem masz ty i problem widzisz we mnie uwzioles sie na mnie bo mam straznika a nie ty o tym decydojesz tylko piter dał mi straznika dał ok popelnie jakis blad pisz o tym na forum skargi ale sie ogarnij w cs na serwie i nie banój mnie za nic jako admin powinienes pomagac straznką a nie ich dyskryminowac bo sie k***a admin Je**** znalazł który ma kur*a focha i ma byc tak jak on chce pokaz w szkole jaki ty ass nie jestes bo pewnie bo tobie jeżdżą wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra spokój piter to obejrzy i rozwiąże to

nie spamujcie tak!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem masz ty i problem widzisz we mnie uwzioles sie na mnie bo mam straznika a nie ty o tym decydojesz tylko piter dał mi straznika dał ok popelnie jakis blad pisz o tym na forum skargi ale sie ogarnij w cs na serwie i nie banój mnie za nic jako admin powinienes pomagac straznką a nie ich dyskryminowac bo sie k***a admin Je**** znalazł który ma kur*a focha i ma byc tak jak on chce pokaz w szkole jaki ty ass nie jestes bo pewnie bo tobie jeżdżą wszyscy.

Potraktuje to jako obrazę. Pisz poprawną polszczyzną bo oczy bolą. Ban nie był za nic-powód jakiś napewno był, jak popełniłem błąd to już pisałem. Nie spamuj jak Piter wejdzie i rozpatrzy. Problemu to ty szukasz i spisków na serwerze. Myślisz. że wszyscy są przeciw tobie. Opanuj się bo tylko spamujesz już ci napisałem wyżej, że nie ma żadnego spisku itp. Powiedz kiedy i którego strażnika obrażałem itp. Ty mnie wkur**** i tyle. Myślisz, że jesteś bogiem na serwerze bo masz strażnika. Spamujesz i spamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga bezwartościowa, nie wnosząca nic konkretnego na temat oskarżanej osoby. Na demku widać tylko jak spada z GR, a resztę tak szeroko opisanych zdarzeń to kto ukradł? Złodzieje, rumuny? Mniejsza z nimi. Za takie coś ukazane na demku nie ma kary. Nie wiem czemu uciekałeś od niego a ten tak marnie to zakończył. Ale to nie zmienia faktu że nie ma za to kary. Życzenie było? Było, zaliczone do ranku, reputacji i tych innych nacji więc w czym problem? Chomiczek, nie potrzeba na Ciebie skargi, twój sposób wypowiedzi jest już skargą. Poziom waszej konwersacji, mniejszy niż co niektórych 10 latków - zwykłych graczy, grających na Naszym JB.

Taki poziom pisania, reprezentowania Serwera, jako Administracja nie będzie tolerowany. Obaj dostaniecie czas by wszystko pozałatwiać między sobą. Administracja ma świecić przykładem, a nie być powodem do waśni/sporów. Póki się nie dogadacie puty będziecie wyłączeni z Administracji Serwera. Nie obchodzi mnie kto zaczął i dlaczego, takich sytuacji u mnie na Serwerze ma nie być.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...