Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

+++Chomiczek+++

Skarga na Mixer'a

Polecane posty

Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): dzisiaj okolo 20

Oskarżyciel (Nick składającego skargę): +++Chomiczek+++

Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Mixer

Mapa (Miejsce akcji): Jail_facebook

Powód/ody (Podaj powód skargi): Dostałem bana na 30 min ( i to na najlepszej mapie) za to ze zabiłem gracza polski gracz który niby nie był w gr a ja go zabiłem bo byłem w ct

IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): "Mixer" 448 VALVE_ID_LAN 1 10:34 10 0

Dowód/ody (Demko, ss'y itd.):http://www.speedyshare.com/NkaDB/nazwa-1407102019-jail-facebook.dem

Idelanie widac z kamery gracza fifi mojej i polski gracz ze gracz Polski gracz był w gr ! a puzniej sie cofnoł ale był wiec zabicie go było jaknajbardziej uzasadnione

Mam nadzieje ze admin który mnie bezpodstawnie zbanowal poniesie tego konsekfecje

Był to pierwszy dzien pierwszy fd wiec nie trzeba demka ogladac do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BoB, tak naprawde masz gówno do powiedzenia.+++Chomiczek+++ - strażnik który prosi o bind na amxmodmenu. Śmiech na sali :)

Idelanie widac z kamery gracza fifi mojej i polski gracz ze gracz Polski gracz był w gr ! a puzniej sie cofnoł ale był wiec zabicie go było jaknajbardziej uzasadnione
-popraw to bo oczy bolą. Tak mój błąd, z mojej perspektywy wyglądało to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi to mi też się wydawało, że ten gracz był w gunroomie, jednak Mixer temu zaprzeczył na TS3, więc się nie kłóciłem.

Zapraszam do zapoznania się http://cs-staraszkola.pl/skarga-na-chomiczek-vt11293.htm#51405

Widać po samej skardze, że strażnik nie opanował podstaw języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. tylko to co wy piszecie nic nei wnosi do skargi a skarga sluszna i to ty powinienes miec teraz bana uwzielisice sie na mnie we 2 (mixer i szalony mis ) bo mam straznika i juz to pisałem ze nie pytałem sie jaki bind na amxmod menu tylko na jaki przycisko go macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. tylko to co wy piszecie nic nei wnosi do skargi a skarga sluszna i to ty powinienes miec teraz bana uwzielisice sie na mnie we 2 (mixer i szalony mis ) bo mam straznika i juz to pisałem ze nie pytałem sie jaki bind na amxmod menu tylko na jaki przycisko go macie

Nikt się na ciebie nie uwziął. Ty szukasz dziury w całym. A co do bana przyznaje się nie widziałem z mojej perspektywy jak wbiegł do gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro nie masz dowodów to dlaczego banujesz ? 1 podstawa nie banowac jak sie nie ma dowodów to ze ktos ci powiedzial na ts ze mam fk to od razu musisz banowac a nie sprawdzisz tego ? i jak to sie na mnie nie uwzieliscie to chlopie patrz jak to wyglada kazdy to widzi ze sie do mnie przypier***** o nic a szalony innym daje karniaki a mnie zabija a jak cos pisze ze fk to mnie wypier***asz z serwa za spam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro nie masz dowodów to dlaczego banujesz ? 1 podstawa nie banowac jak sie nie ma dowodów to ze ktos ci powiedzial na ts ze mam fk to od razu musisz banowac a nie sprawdzisz tego ? i jak to sie na mnie nie uwzieliscie to chlopie patrz jak to wyglada kazdy to widzi ze sie do mnie przypier***** o nic a szalony innym daje karniaki a mnie zabija a jak cos pisze ze fk to mnie wypier***asz z serwa za spam ...

1.Czytaj ze zrozumieniem. To ja powiedziałem ze masz fk nikt na ts. Ostatni raz piszę MÓJ BŁĄD I SIĘ DO TEGO PRZYZNAJE.

2.Jak cie zabija to możesz go chyba ukarać. Od tego tu chyba jesteś. A jak nie mozesz od tego jest u@.

3.Nikt się do ciebie przypier****. Jak napisałem szukasz spisków przeciw sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam spisków ? zapytajmy reszty serwera

i sam czytaj ze zrozumieniem bo wyraznie napisałem ze jak cos pisze to mnie wywalasz za spam i masz to w d****

Kur** nie denerwuj mnie gdzie masz dowody, że cie wywalam. Daj ss-y. O co zapytamy reszty serwera?? Fakt nie lubię cię. Przy pisaniu używaj mózgu to nie boli.

Ty kłamca czekam na dowody inaczej ja się zabiorę za pisanie skargi :) To się śmieszne robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Mixer zbanował za coś, co nie miało miejsca. Jeśli nie masz pewności czemu go banujesz? Od czego masz mikrofon, say by się dopytać graczy co i jak było?

Taki poziom pisania, reprezentowania Serwera, jako Administracja nie będzie tolerowany. Obaj dostaniecie czas by wszystko pozałatwiać między sobą. Administracja ma świecić przykładem, a nie być powodem do waśni/sporów. Póki się nie dogadacie puty będziecie wyłączeni z Administracji Serwera. Nie obchodzi mnie kto zaczął i dlaczego, takich sytuacji u mnie na Serwerze ma nie być.

#Zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...