Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KsMiLoF

Nowy Admin D.ave -.-

Polecane posty

Nick oskarżonego: D.ave

Nick oskarżyciela: KsMiLoFF

Powód skargi: Admin naużywa Y@ do luznych rozmów do pisania typu " Hej Kinia ;* " Albo do admina piszą ludzie że Boczek ma WH najpierw pisze mu że " Boczek WH off " A potem na De_rats1337 daje mu ssy i pisze na Say do ludzi " Zadowoleni ? " Czyli zrobił ssy komuś bo go ludzie prosili nawet na Specta nie wszedł by go sprawdzić , Flamaster był na serwerze w tym czasie i może potwierdzić .. Nawet upominałem tego Admina -.- .. ale on dalej swoje pisze jak gdyby nic

Dowody: http://speedy.sh/Dvdfu/dupa-admina.rar

Czego oczekujesz: Oczekuję ostrzeżenia dla tego admina , ale nwm czy to jest sens jak on nie rozumie Polszczyzny a i tak wymogi zmieniane będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to za problem że sie przywitał z graczem?

D.ave był ze mną w kontakcie kiedy umarł patrzał na tego gracza i był pewny że ma wh na zmianie mapy każdy mu mowił: (on ma wh,zbanuj go,ładne wh)

zbanował go jak chcieli i było widać że gracz miał wh a teraz ma mieć skarge?...

qrenwn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Say@ nie jest do luznych rozmów przez całe 2 mapy używał tego do komunikowania się . Tak i to jest problem i tak straci range i tak straci więc to czas około Miesiąca ;) Pozdro dla wszystkich tych co nie mają 16-17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy mnie była również taka sytuacja jak z tym Boczkiem tylko, że chodziło o innego gracza to napisał ZARAZ ZROBIĘ CI SS, potwierdzam również to, że używa y@ do luźnych rozmów. BLACK czy ty im coś robisz jak źle dadzą ss`y (tak jak mi dave dzisiaj) xd Nie ogarnia admina moim zdaniem. Zgłaszałem mu gracza, że ma wh a ten na y@ czy jestem pewien ahhahahaahaha SKANDAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D.ave powinien być ukarany @y używa się gdy jest ważna sprawa gdy naprzykład ktos nie wykonuje celi lub lami regulamin to można użyć ale do np siema lub coś takiego niedozwolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. y@ Nie używa się do luźnych rozmów tylko aby pouczać graczy którzy nie wykonują celi bądź kampią. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...