Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DarkShield

Propoyzcja dawania farbek

Polecane posty

Siemka sporo już graczy pyta się czy da się komuś przekazać farbki więc zareagowałem na to i mam propozycje min...

Wiadomo że na serwerze czasem komuś idą szybciej raz wolniej farbki więc tu o to szczegół moja propozycja byłaby komenda na say:/daj(lub coś podobnego)

Wartości dawania będą takie same jak na zakupie exp czyli 3 , 5 , 10 farbek (jeśli coś źle wpisałem możecie napisać). ci którzy by chcieli takie coś możecie dać za a jak nie przeciw też mile widziany. Z mojej strony to wszystko dziękuje.

qrenwn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na NIE. Gdyby dało się dawać farbki, to gracze by się nawzajem podszywali pod siebie i przekazywali farbki na swój nick. Bez sensu. Ewentualnie można by było dać, że tylko admin może dawać farbki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutralnie nastawiony, na pewno sporo graczy by się cieszyło. Ale są też minusy spam na czacie DASZ MI FARBKI? Lub tak jak ktoś pisał grać na 2 kompy i dawać sobie farbki. Musiała by to być jakaś opcja z LIMITEM DZIENNYM DLA GRACZY NP. 20 czy tam 50 farbek dziennie max :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to powiedział czak można dac np limit dzienny po przekroczeniu może pisać gracz wykorzystal już limit np: dawania farbek lub takie coś

I przykładowo można dac max30 farbek i włącza się limit to można łatwo udoskonalic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie NIE dlatego, że jeśli będzie się dawało dać farbki to ktoś może wbić na czyjeś konto i wysyłać innym graczom, ale dobra, jeśli będzie wiele ludzi na tak i to zostanie dodane to prosimy potem na forum nie pisać tematów takich, że ktoś się włamał na czyjeś konto i wydał jego farbki takie tematy będą ignorowane i trafiane do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robic limity dzienne to lepiej bedzie sprawdzac IP gracza i jezeli dany gracz bedzie aktualnie na dwoch roznych nickach i na tym samym IP to nie bedzie mogl przekazac sobie farbek. Mozna dodac jeszcze logi z dawania farbek i jezeli ktos zglosi kradziez farbek to bedziemy sprawdzac w logach kto komu przelewal farbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówicie ze ktos wejdzie na konta i coś komuś zabierze pamiętajcie ze na innych grach Mp jak metin lub inne każdy mówił zabrał mi to ukradli mi konto

na pb tak samo gdzie są moje farbki to tylko cwane ,,sępy,, szukające zysku admini czuwają!!!.

ciesze się ze postawiłem ten post z ta propozycja licze na wdanie jej na server pozdrawiam :8

Ps. DeadPool idealnie wam wytłumaczył jak to będzie działać.

qrenwn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli da się zrobić tak jak mówi DeadPoll to jestem na TAK :).

Takie coś można by było też zrobić z nieśmiertelnikami na codmw3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dało by sie jak sie wpisze /daj napisac gdzieś by DarkShield? nie? xd jak wyjaśnione to napisz BlackDead czy sie zgadasz na moją propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co takie coś? ? Jak by się oddawalo farbki to bez sensu bo jeden się nameczy żeby być 1 z zgarnąć 3 farbki a a drogi w łamie się na kto z kimś się dogadamy i się podziela farbamia ppotem na forum głupie tematy ze ukradziono farbki. W ostateczności można zrobić ze admin może tylko coś takiego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam udoskonalenie planu :D ta opcja niech będzie dostępna tylko dla posiadaczy konta vip jak wiadomo vip ma hasło na nick i bez jego zgody od tak nie wejdziesz :D admini w razie potrzeby moge też sprawdzić kiedy dokonalo sie przelewu farbek i z jakiego ip :D i jak? może być? :p

qrenwn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wogóle takie coś ?? Będziesz źydził od każdego gracza co MA VIP farbki ?? Na serwie jest fajna gra nawet bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MastHer a grałeś na metinie? i to słynne daj coś? o takie coś sie nie martw zawsze są tacy ludzie. Np masz vip i masz tam 100 farbek kolega twój zaczął grać to co nie pomożesz mu?

ja mam teraz 400 cos farbek chce dać mojemu koledze lub osobom którym np brakuje 20 do 100 farbek.Pomysł nie jest zły nie musisz krytykować go :|:D

qrenwn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...