Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rozek98

Demko. Nie wiem gdzie wstawić to wstawiam tu

Polecane posty

Mój Nick w grze: Magiczny Rafal _aimR ^^

Nick Admina/Gracza: Na Demku będzie ale moge dać bo to kilka odób.((Tuskawka?))((rafalek))(([F]ra[G][G]e[R] [t] * @@@ QPAD))

Data,godzina, mapa zdarzenia: 24:45-24:55

Opis Sytuacji: No po prostu. Stwierdziłem że ci gracze grają na czitach wiec postanowiłem nagrać demko. Troche długie, ale starałem sie :D Gracze mierzą przez ściane i takie tam.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://speedyshare.com/cnDqs/rafalek.rar

O co prosisz: O bana dla tych botów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rób sb jaj gościu.. mój brat grał przed chwilą z [F]ra[G][G]e[R] [t] * @@@ QPAD i zerkałem na niego więc nie osądzaj o coś .. nie wiem po co wgl na takich serwach "czity" jak to paintball a te całe wh co osądzałeś go na serwerze nie ma zadnego znaczenia.. -.- kupiłem vipa i mam teraz okazje trochę nabić lvl więc nie wiem po co by mi było takie coś, by wydać kase.. i nie mieć nic z tego..we¼ pomyśl logicznie człowieku -.- nie mam tyle kasy by nią szastać na prawo i lewo.. i nie żałować tego że się wydało na coś.. nie mam takich malin w domu jak widocznie ty .. -.-

Miałem raz robione ss'y (znajdziesz gdzieś je) i byłem czysty..

+ skanuje gdzie popadnie a ze przy okazji trafie na kogoś to ma znaczyć że wh czy coś innego no kurde.. bez przesady rafał..

-----------------------------------------------------------

Teraz obejrzałem demko.. co mogę powiedzieć.. były sytuację gdzie sam bym mógł posądzać kogoś o czitowanie ( mówię o mojej sytuacji ) ale mogę was zapewnić że były one przypadkowe tak jak każde moje zabójstwo :) nie gram najlepiej ale się staram.. czasami tak jak pisałem poprzez skanowanie gdzie popadnie są korzyści.. :) Ale z wniosku mogę powiedzieć że nagrywając demko najbardziej przyczajałeś się na [F]ra[G][G]e[R] [t] * @@@ QPAD i Rafałek // czy jakoś tak mu było :) czekam na opinię H@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Truskawka żle mnie zrozumiałeś. Mi chodziło o gracza z nikeim "rafalek" bo wiemze on był odpalony i to widać na demku. Ale z tb też były z 2 akcje z których wadaje sie ze masz wh wiec tą strawe przekazałem na forum i niech H@ podejmie decyjzje na temat tego gracza. Moim zdaniem nie byłeś odpalony ale na demku też sie znalazłeś to Cb też wpisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh teraz postawiłeś sprawę jaśniej :) ale i tak musiałem obejrzeć by zrozumieć :) Rafałek to wiem bo on już nie pierwszy raz gra odpalony :) Mogę zapewnić że moje "akcje" były przypadkowe.. tak jak mówiłem skan gdzie popadnie.. czekam teraz na h@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale mi chodziło tylko o to aby "rafalek" dostał bana bo on popierdziela na tym wh cały czas. Nawet niedawno zapierdzielał jak żadnego Admina nie było. A cb nagrałem bo mi sie nudziło że tak powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozwikłałem już o co chodzi na tym demku gra rafalek na nonsteam ja gram tylko na steamie po 2 ktoś grał dziś na moim nicku bo wczoraj miałem 92 lvl a jak wszedłem dziś na westwooda mialem już 96lvl i ktoś grał na moim nicku wiec mu mówiłem żeby wyszedł . za chwile była zmiana mapy i wszedłem pierwszy przed tym gościem ale grał na (1)rafalek i wyszedł więc to ktos . Pozatym wczoraj jak wszedłem byłem 11 w ranku a dzis jak wszedłem byłem 14 . To nie ja grałęm tylko ktoś mi sie włamał na nick . Sprawdżcie IP i ID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...