Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
Forumowy Oprawca

Forumowy konkurs #1

Recommended Posts

Wszystkim chyba leży dobro forum i jego rozwijanie się. Dlatego postanowiliśmy wyjść z inicjatywą do Was, użytkowników. Jeżeli chcecie pomóc i zgarnąć nagrodę to czytajcie dalej.

Przejdźmy do konkretów.Poniżej przedstawiam listę katalogów, do których trzeba dodać nasze linki, aby podnieść Page Rank, a przy okazji forum będzie wyżej w wyszukiwarce i będzie więcej ludzi do nas przychodzić. Trzeba wszystkie pola wypełniać. Poniżej macie wzór, dzięki czemu tylko "kopiuj-wklej" będzie wymagane. Wy poniżej dodajecie posty w których dodaliście nasze forum. Można dodawać codziennie i po 10 i tak do końca trwania konkursu. Więc systematyczne dodawanie Wam się opłaci Dlatego liczę na liczne wzięcie udziału. A co do nagrody, będzie to jeden z oficjalnych wzorów na kubek oczywiście naszego projektu. Więc walczycie o kubek. Być może dodamy jeszcze vipy bądź premki, ale to zależy ile osób weźmie udział. Na prawdę warto !

Proponuję także sprawdzać na bieżąco, aby dwa razy nie dodawać tego samego wpisu. Katalogi są różne, więc nie w każdy trzeba wszystko wpisywać. Oczywiście możecie omijać płatne katalogi, ale jakby ktoś chciał opłacać to będzie link liczony razy 10. Oczywiście możecie sami szukać, bo jest wiele w internecie takich katalogów. Pamiętajcie o jednym. Liczymy tylko powyżej PageRank 3 !

OTO LISTA KATALOGÓW

OTO WZÓR DODAWANIA

adres: http://cs-staraszkola.pl

nazwa: CS-StaraSzkola.pl - Forum Counter-Strike

opis: Forum przeznaczone dla fanów Counter-Strike i nie tylko !

słowa kluczowe: forum, counter-strike, pluginy, amxx, poradniki, dziewczyny, grafika, serwery, gra, sieć serwerów, cs, klany, giełda, hlds, cs, cs-staraszkola, counter strike, cs, serwery gier, paintball+klasy+exp, western mod, base builder, only headshoot, pobierz cs, pobierz counter strike, download counter strike, cs ns

Co do kategorii to najlepiej wybierać internet i komputery, Rozrywka.

Konkurs trwa do 21 lipca. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się kilka dni później. Musimy wszystkie linki wasze sprawdzić, aby nie było oszustw. Pamiętajcie, wszystko ręcznie tzreba, a nie botów używać.

[ Dodano: 2014-07-11, 02:10 ]

BĘDĄ ZGŁOSZENIA ? CZEKAMY !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...