Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ggac

Cinek aka Forumowy Oprawca

Polecane posty

Nick oskarżonego: Forumowy Oprawca

Nick oskarżyciela: ggac

Powód skargi: nadużywanie władzy i brak umiejętności czytania.

Dowody: ---

Czego oczekujesz: Niczego, bo będzie jak jest. To tylko świadczyć będzie o samowolce jaka panuje na tym forum

Sytuacja wygląda następująco, otrzymałem ostrzeżenie z jakże ciekawym powodem: 'Skoro sprawa wyjaśniona to się nie udzielaj.' Chodzi o moją wypowiedź w tym temacie: http://cs-staraszkola.pl/karq-vt11047.htm Cinek, jeśli nie masz nic konstruktywnego do dodania to nic nie pisz. Już tym bardziej nie zamykaj skargi na siebie jak to miało miejsce ostatnio xd Dodam na koniec, że twoja władza ogranicza się jedynie do tego forum. W życiu niestety nie masz takiej władzy co zapewne ciebie boli i siedzisz tutaj, aby się dowartościować ;) Życzę ci sukcesów i udanej kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprawa byłą wyjaśniona, nie musiałeś swoich trzech liter dopisywać w temacie gdzie wypowiedzieli się moderatorzy. Karq otworzył temat, więc jemu podziękuj. Sytuacja znana jest na forum przez większość osób. Kolejne skargi to jedynie nabijanie postów, ale niestety sytuacja jest jaka jest. Na prawdę twój post w tej sytuacji nic nie zmienił, więc to był jedynie spam, a za spam można warnować. Przykro mi.

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...