Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Elkonomista

UB

Polecane posty

Twój nick z gry: Elkonomista

Twój SteamID: STEAM_2:0:545861031

Twoje IP: 164.127.1.24

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 04.07.2014 - 19:34:44

Powód bana: Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl

Link screenshotów: I tu zaczyna się problem, ponieważ przeszukałem cały folder 'cstrike" i komputer i ich nie znalazłem, tak jakby nie zostały zrobione

i teraz nie mogę udowodnić o mojej niewinności, lecz chciałbym dodać że admin, który dał mi bana miał nick: "SnoowGon", którego jak dzisiaj widziałem podanie

na administratora zostało odrzucone więc nie wiem jak to możliwe że dostałem od niego bana (http://bany.cs-staraszkola.pl/ban_list.php?bid=5574).

Jeśli to możliwe proszę o UB a jeśli nie to mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma screen'ów nie ma UB. Powód bana: "Wstaw ssy na Cs-StaraSzkola.pl " Nadany jest automatycznie po zrobieniu SS'ów. Więc coś kręcisz. Ale poczytaj poradniki, zapytaj o radę wujka googl'a. Może Ci pomoże. Tak czy siak masz 12h aby wstawić SS'y (może akurat znajdziesz) inaczej brak UB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem że na Windows XP podobno się mogą nie zapisywać, nie wiem czy jest to prawdą w każdym razie jak już mówiłem przeszukałem komp i ich nie ma, wiem że mi nie wierzysz ale ja mam sumienie czyste.

Jak bym naprawdę "czitował" to bym nie pisał prośby o UB bo nie miało by to sensu, ale skoro nie, to nie. Mówi się trudno. Chciałbym jeszcze tylko wiedzieć jak mógł mnie zbanować admin, którego podanie dzisiaj zostało odrzucone: http://www.cs-staraszkola.pl/admin-snoowgon-vt11002.htm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem że na Windows XP podobno się mogą nie zapisywać, nie wiem czy jest to prawdą w każdym razie jak już mówiłem przeszukałem komp i ich nie ma, wiem że mi nie wierzysz ale ja mam sumienie czyste.

Jak bym naprawdę "czitował" to bym nie pisał prośby o UB bo nie miało by to sensu, ale skoro nie to nie, mówi się trudno. Chciałbym jeszcze tylko wiedzieć jak mógł mnie zbanować admin, którego podanie dzisiaj zostało odrzucone: http://www.cs-staraszkola.pl/admin-snoowgon-vt11002.htm.

Mnie to samo ciekawi jakim prawem ona ma admina ale okej ..

+ csstrike poszukaj musisz mieć te ssy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem cały folder z CS'em + pisałem w "wyszukaj" i mi niestety nie znalazło. Nie wiem jaka jest tego przyczyna zresztą zostałem zbanowany za podejrzenie że mam "czity" a nie za "czitowanie" więc myślałem że to jakoś wyjaśnię. Ale mówi się trudno : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem HLTV i prawie usnąłem.

_ub

P.S Proszę o wyjaśnienie sprawy z "adminem" SnoowGon.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem HLTV i prawie usnąłem.

Odbanowany

P.S Proszę o wyjaśnienie sprawy z "adminem" SnoowGon.

Temat został zamknięty

Wyprzedziłeś mnie(Pisaliśmy w tym samym czasie) ;f

Też obejrzałem i byłem za odbanowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...