Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

truśka.JLO

nie zmieniaj nazwy tematu moderatorku >.< prawa autors

Polecane posty

Nick oskarżonego: Forumowy Oprawca (świetny nick!)

Nick oskarżyciela: nie widać? ;v

Powód skargi: tenże moderator nie powinien mieć tejże rangi już dawno ;) Łamie regulamin jak tylko się da ;p wyzywa/obraża zwykłych użytkowników.Kolego(do oskarżonego) Ty też byłeś zwykłym użytkownikiem i na pewno większość moderatorów starała się Cię nie obrażać,ale Ty wnikasz w wiele bezsensownych kłótni i właśnie stąd ta skarga.Skoro ma być sprawiedliwie,to mam nadzieję,że po tej skardze się tak stanie ;)

Dowody: poniżej

Czego oczekujesz: degradacji! ;d Ewentualnie kilku/kilkunastu karnych reklam,ale takich porządnych ;p

http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=11041

"Trusiu, faktycznie. Masz podobny poziom do autora tematu. Bo ja cie wyciągam jedną dziurką od nosa."

Być może nie jest to wielka obraza etc. itd. itp. lecz uważam,że moderator nie powinien pisać w ten sposób ukazany powyżej ;) Mam nadzieję,że wyższa administracja nie przymknie na to oka..

http://cs-staraszkola.pl/skarga-na-cinka-vt11060.htm

"Hue hue dales sie podpuscic jak male dziecko neo."

No tu już widać większą obrazę w stronę WDSTT..

Do tego jeszcze dodam,że ranga moderator dla tego usera,to zbyt wiele..Za bardzo nadużywa tych praw ;)

Proszę jeszcze o to,aby żaden user z zielonym kolorem nie zamykał tego tematu,gdyż uważam,że ta sprawa jest dla wyższej administracji

Mam także nadzieję,że zbyt szybko ten temat nie zostanie zamknięty,bez konsekwencji ;)

PS. Macie śmiechowy wzór skargi ;v

Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią.

Poprawiam nazwe tematu.

Warn +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ty masz problem jakiś ?

Cinek jest doświadczonym Moderatorem . To że wyraził swoją opinię że pracę to Gnioty to jego sprawa

A to że WDSTT ( nasz były Moderator ) Daję się podpuszczać to nie interesuję nikogo zbytnio . ( Dziecko Neo ) To obraza ? Kiedyś może tak ale nie teraz ...

Opanujcie się ludzie co chcecie wyrzucić go z rangi Moderator a potem wejść sobie na jego miejsce ahaha . Po moim trupie i kilku innych ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cziil zią! ;d

Już byłam tutaj dość dłuższy czas J@ i mam dość tej sieci,ale nie pozwolę,żeby jakiś gnojek Mnie obrażał.Rozumiem może większość osób,które jeszcze pamiętają moją "kadencję" i to co zrobiłam mogą mnie hejtować itd. Ale jednak uważam,że spokój na sieci się przyda ;> Choćby nawet dla waszego dobra.. Nie żądam od razu degradacji,lecz ostrzeżeń w jego stronę,oraz jakieś kary(typ podany w skardze),a jeśli masz zamiar pisać takie głupoty to nie pisz wcale..

PS. Zauważyłam,że na moderatora może dostać się każdy.Hmm.. Nie wiem,czy on jest taki doświadczony ;p Bo po tym jak się wyraża do userów,to można tylko stwierdzić jedną myśl..

tak wg czytajcie ze zrozumieniem,to nie boli ;v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo to chodzi że byłaś J@ ? Twoja kadencja też nikogo nie obchodzi . Ale my mamy spokój i dążymy do usunięcia Adminów, Moderatorów , Gamerów i innych którzy nie ukończyli 16 roku życia i to że jemu się zdarzy przeklnąć to coś złego ? Jak taki dzieciak 14 letni przyjdzie ci i truje 4 litery a potem wyzywa bo wypowiedziało się negatywnie w jego podaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam pisać,czytaj ze zrozumieniem! ;v

Napisałeś powyższym poście,że chce "zdegradować" jakiegoś tam,bo sama chce wejść na stanowisko,więc spróbowałam Ci jakoś delikatnie wyjaśnić,że Mi w ogóle na tej sieci nie zależy,ale że Ty nie myślisz jak czytasz to nie moja wina ;c

PS. Naucz się korzystać z klawiatury ;v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Oprawca (cienk) ma za to u mnie minusa jak stąd do końca świata tą bliższą drogą.

Oby to była ostatnia taka sytuacja. W przeciwnym razie zostanie ukarany.

_cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...