Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DAx

Karq

Polecane posty

Nick oskarżonego: KarQ

Nick oskarżyciela: JA -_-

Powód skargi: no nie wiem, ban na ac?

Dowody: http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/15925

Czego oczekujesz: zabrania mu wszelkich rang? W szczególności ub team, bo to śmieszne już by było, gdyby mając bana na ac miał ową rangę. No i bana na dd2, bo niby banujecie tam za bany na bl/ac. Gdzieś tam słyszałem, że ma złożyc odwołanie, ale co to da, skoro spalił się w 8:50, po czym "w szoku" udawał, że nie SŁYSZY typa z komina, a nie usłyszec go się po prostu nie dało :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej fajnie i pięknie ale czy któryś z adminów na AC wiedział o tym że na serwerze jest plugin na to że Flash od swojego sprzymierzeńca (Gracza z tej samej drużyny ) nie działa na ich drużynę ? Więc to nie był AntyFB ... i tego bana nie powinno być na AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie widzisz, o którą akcję się czepiam? 8:50. Po za tym ban na ac to ban na ac, zawsze takie bany są kontrowersyjne. Wiem, że i tak będziesz go bronił, ale prawda jest niestety inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dax zastanow sie co piszesz. Ban na AC jest niesłuszny, a jedna akcja na bana to za mało. W dodatku nie jest perfidnie spalona. Jak wpadnie to wpadnie. Na AC zgłoszenie leci do odwołania. Właśnie przez taką głupotę HJ, są teraz takie głupie problemy, a temat chyba do zamknięcia.

Ps. Każdy z nas ma takie akcje, których by się nawet nie spodziewał. Nawet przypadkowo można wyskoczyć na model, itd, itp. Jedna taka akcja może się zdarzyć. 3 tam nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym ja się wypowiedzieć. A więc tak panie DAx,. Jakbyś nie zauważył to sędziowie nie wiedzieli że na serwie jest plugin, o którym była już mowa. Po drugie napisałem odwołanie i w przeciągu 5 dni wszystko będzie wiadomo. Po co robisz zamieszanie jak nie jest to potrzebne? Mnie tak łatwo się nie pozbędziesz. Peace :) Jak ktoś z wyższych rang ma coś do dodanie to chętnie wysłucham i otwórzcie sobie w tedy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Oprawca aka Cinek, czyta się cały temat, a nie ostatni post. Skarga została zamknięta przez moderatora 'Ola.'. Odnośnie demka, oglądałem je. Przeoczenie po stronie zgłaszającego i Sędziego głównego na Anticheat.pl. Do ich obowiązku należało sprawdzenie wszystkiego. Wszystkie czasy opisane jako 'antyFB' są czyste i nie będę się tu zbytnio rozpisywał - każdy z tej sieci wie o co chodzi. Co do akcji 8:50 - owszem najechał na boxa, ale trzeba ją uznać w kategorii 'przypadek'. To jest jedyna podejrzana jak dla mnie akcja na całym demku. Odwołanie jest i spokojnie będzie uniewinniony. Demko zostanie również ocenione na Blacklisted.pl, gdzie też śmiem twierdzić, że zostanie uniewinniony. Do tego jeśli wierzysz w decyzje ludzi, a nie w to co jest na demku to proszę: http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/16029 - tu została na siłę uniewinniona osoba z najwyższą rangą na Anticheat.pl. Jest tam perfidny aimbot i tu nie ma mowy o pomyłce, a o przekręcie. Dlatego na przyszłość nie kieruj się ocenami, a sam odpal demko i się przekonaj. Jeśli jednak stanowi to dla ciebie problem - z przyjemnością oferuję swoją pomoc. Z resztą każdemu z was to proponuję.

Pozdrawiam,

Gonna give'm a cziken?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko obejrzałem - akcja spalona. Najpierw w model, później te wyczekanie, Do tego te śmieszne udawanie, że nie słyszy, powtarzam - słyszy, no tego nie dałodsięnie uusłysze , przy kominie. Tyle ode mnie. Mam dziwne wrażenie, że ban na ac zostanie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko obejrzałem - akcja spalona. Najpierw w model, później te wyczekanie, Do tego te śmieszne udawanie, że nie słyszy, powtarzam - słyszy, no tego nie dałodsięnie uusłysze , przy kominie. Tyle ode mnie. Mam dziwne wrażenie, że ban na ac zostanie :>

Ban zostanie zdjęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...