Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PanCzFanY

[SKARGA] Forumowy Oprawca (Cinek)

Polecane posty

Nick oskarżonego: Forumowy Oprawca

Nick oskarżyciela: PanCzFanY

Powód skargi: Nie napisał dwóch sensownych powodów pod moim podaniem na grafika jak jest w regulaminie :

3. W podaniach typu admin,moderator,grafik itd. Trzeba podać minimum dwa sensowne powody!

+ Nie robi żadnych sygnatur ani avatarów raz na kilka tygodni zrobi ! I co z tego że tak ma robić cały czas ! Po co ma tą rangę? Po to aby robił coś dla użytkowników a nie robił pod siebie.

Dowody:

36934831879873098335.png

Czego oczekujesz: Zabranie mu rangi Grafik i nadanie mu ostrzeżenia co do tego zbędnego postu.

+ mam Pytanie kto ci zmienił nick http://cs-staraszkola.pl/viewforum.php?f=7 tu nic nie ma odnośnie twojego tematu o zmianę nicku jak Master ci zmienił to fajnie już jest na tym forum ;) ! Serio ;* Black ogarnął byś tych ludzi bo jak on może se zmienić nick i nic nie zrobić to może całe forum zmieni se bez robienia reklam lub innych rzeczy. ! Ciekawe ;) !

# Może i mam 14 lat ale nie będzie ktoś taki pomiatał na forum innymi każdego obowiązuje regulamin nawet takiego pana. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraził swoją opinie . A większość ludzi na forum twoje pracę ma głęboko gdzieś .. I co się dziwisz , naucz się robić dobre grafiki to pogadamy o przyjęciu na Grafika .

Skarga może i słuszna ale on wie co robi i jakoś nie zdegradowali go bo jest dobrym Moderatorem a ty masz ciągle jakieś problemy że ktoś nie przyjął twojego podania ... czy zamknął temat ? nie to o co ci chodzi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panczfany więc nt. Twoich grafik trzeba się wypowiadać w samych superlatywach wtedy nie ma żadnego problemu?

Myślę, że zamiast tracić czas na grafiki mógłbyś skoncentrować się na j. polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraził swoją opinie . A większość ludzi na forum twoje pracę ma głęboko gdzieś .. I co się dziwisz , naucz się robić dobre grafiki to pogadamy o przyjęciu na Grafika .

Skarga może i słuszna ale on wie co robi i jakoś nie zdegradowali go bo jest dobrym Moderatorem a ty masz ciągle jakieś problemy że ktoś nie przyjął twojego podania ... czy zamknął temat ? nie to o co ci chodzi -.-

Ty jesteś idiotą ? Mnie nie chodzi o to że wypowiedział się na Nie. Po prostu złamał regulamin + nie robi żadnych sygn jak komuś się moje prace nie podobają niech napisze po prostu omg. A jak się podoba to jest mi miło i tyle. Serio jak na UBT Masz taki mały mózg że już mniejszego nie ma złamał regulamin a powinien go znać jest grafikiem powinien robić grafikę proste nie ? Jak nie robi to po co mu ta ranga ? PS : Patrz na pracę Mastera ramka + napis pff .... myśli że ktoś nie znajdzie jego pracy ? To jest w błędzie. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś idiotą ? Mnie nie chodzi o to że wypowiedział się na Nie. Po prostu złamał regulamin + nie robi żadnych sygn jak komuś się moje prace nie podobają niech napisze po prostu omg. A jak się podoba to jest mi miło i tyle. Serio jak na UBT Masz taki mały mózg że już mniejszego nie ma złamał regulamin a powinien go znać jest grafikiem powinien robić grafikę proste nie ? Jak nie robi to po co mu ta ranga ? PS : Patrz na pracę Mastera ramka + napis pff .... myśli że ktoś nie znajdzie jego pracy ? To jest w błędzie. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak komuś się moje prace nie podobają niech napisze po prostu omg.

Ma napisać "omg" czy napisać, że mu się nie podobają?

On napisał, że dla NIEGO to są gnioty. Wygląda mi to na wyrażenie swojej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Sam miałeś śmieciu 14 lat więc się odpie**** od tego rocznika to po 1.

Po 2. Wiem że robi koszulki ale jak robi koszulki to chyba ma czas zrobić sygnaturkę + avek które są na 15min roboty...

Po 3.

On ma rodzinę i pracę nie jak ty.

Tia dzięki że myślisz że nie mam rodziny śmieciu. Do wiadomości mam 2 siory tatę i mamę ;* Całe dnie przed komputerem Hmmm ;) całe dnie moim zdaniem to od 5:00 do 21:00 ;* siedzę od 10 do 20, może mniej 2h bo mam swoje obowiązki gdyż mieszkam na wsi ? Może zaraz hejty polecą że wieśniak jestem ?

I dalej do ciebie nie dociera ? Nie trzyma się regulaminu napisał takich gniotów nie widziałem szanuje to ale nie mógł podać np :

-Wiek

-Prace

I tyle ?

Useless jesteś.

[ Dodano: 2014-07-04, 13:23 ]

d2b90, Nie potrafię stawiać przecinków ;* dalej się uczę wiesz ;) czasami jakieś postawię ale dalej się uczę przecie jestem dzieciak i kur** mam te jebane 14 lat a każdy je miał i wiem jak jest.

On napisał, że dla NIEGO to są gnioty. Wygląda mi to na wyrażenie swojej opini.

W regulaminie pisze ... jak nie czytasz (kolejny) W podaniach typu admin,moderator,grafik itd. Trzeba podać minimum dwa sensowne powody!

Więc nie udzielaj się jak go nie przeczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Sam miałeś śmieciu 14 lat więc się odpie**** od tego rocznika to po 1.

Po 2. Wiem że robi koszulki ale jak robi koszulki to chyba ma czas zrobić sygnaturkę + avek które są na 15min roboty...

Po 3.

On ma rodzinę i pracę nie jak ty.

Tia dzięki że myślisz że nie mam rodziny śmieciu. Do wiadomości mam 2 siory tatę i mamę ;* Całe dnie przed komputerem Hmmm ;) całe dnie moim zdaniem to od 5:00 do 21:00 ;* siedzę od 10 do 20, może mniej 2h bo mam swoje obowiązki gdyż mieszkam na wsi ? Może zaraz hejty polecą że wieśniak jestem ?

I dalej do ciebie nie dociera ? Nie trzyma się regulaminu napisał takich gniotów nie widziałem szanuje to ale nie mógł podać np :

-Wiek

-Prace

I tyle ?

Useless jesteś.

:facepalm:

Naprawdę zaczynam wątpić. Dostęp do internetu powinien być dopiero po przejściu testów na inteligencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestalibyście już spamować -.- ojojoj może dalej będziecie to ciągnąć ;* d2b90, Fajnie by było ale co zrobisz? Nic nie zrobisz :* Wolny kraj. !

Mi żyłka nie pęknie trzymam z dala takich useless osoby jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sikaj ? :facepalm:

Jak się nie wypowiadasz nie wypowiadaj się czekamy na H@ Bo nie chcę aby tutaj J@ się wypowiadał chyba tylko H@ Ma jakiś mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sikaj ? :facepalm:

Jak się nie wypowiadasz nie wypowiadaj się czekamy na H@ Bo nie chcę aby tutaj J@ się wypowiadał chyba tylko H@ Ma jakiś mózg.

W końcu nie będziesz mógł pisać postów . -.-

J@ i H@ mają takie same prawa i mogą decydować . H@ nie ma czasu na takich pacanów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Pan Cnk dał mi reklamy ;) Po drugie Forumowy Oprawca następny razem napis jakieś powody :8 Zapomniałem jesteś zbanowany :o czyli Skarga nie słuszna

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...