Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Arcymistrz

Problem z print screenem

Polecane posty

A podczas jakiego momentu robisz screena?, wchodząc do gry, czy co?, w dodatku miło by było jakbyś podał, czy ta twoja WIN 7, jest 64-biotowa, czy 32-bitowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo np. niektóre gry mają takie... nie wiem jak CI to nazwać... "właściwości", że jak ją zminimalizujesz i zrobisz np. ss`a pulpitu, przy wklejaniu do painta masz czarny obrazek.

Ewentualnie mogło Ci się wraz z jakąś aktualizacją coś zrąbać, spróbuj zrobić nowego ss`a i wkleić go np do gimpa za pomocą kombinacji klawiszy ctr+v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz DeMoN.!?. Nie ktoś mu robi ssa tylko on sam sobie robi metodą print screen. Arcymistrz po prostu się tak nie da. Ja mam tak samo. Jak otworzysz w oknie csa to w tedy tak. Spróbuj zbindować sobie klawisz na tej zasadzie: bind "F5" "snapshot". A tak btw ty chyba masz steama to pod F12 masz robienie screena? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej to samo ;/ Gimp nie pomogl

[ Dodano: 2014-07-03, 18:17 ]

Nie rozumiesz DeMoN.!?. Nie ktoś mu robi ssa tylko on sam sobie robi metodą print screen. Arcymistrz po prostu się tak nie da. Ja mam tak samo. Jak otworzysz w oknie csa to w tedy tak. Spróbuj zbindować sobie klawisz na tej zasadzie: bind "F5" "snapshot". A tak btw ty chyba masz steama to pod F12 masz robienie screena? :)

Faktycznie pod f12 jest robienie screena :o dzieki za pomoc do zamkniecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...